1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Archiv > 2017/2018 >

Články

Osmifinále 44. ročníku ČP
7.1.2018, Ing. Dušan Sestrienka  

Osmifinále 44. ročníku ČP - muži

TJ Jiskra Humpolec  -  Sokol Ostopovice              9 : 13  ( 3 : 6 )     
KNH MS Brno             -  Draken Brno                       4 :   8  ( 1 : 3 )     
1. NH BRNO               -  TJ S. Podhorní Újezd      11 : 10  ( 5 : 5 )     
Sokol Ostopovice      -  Draken Brno                       7 :   8  ( 3 : 3 )     
1. NH BRNO               -  TJ Jiskra Humpolec         6  :  4  ( 2 : 2 )     
TJ S. Podhorní Újezd -  KNH MS Brno                   9  : 11 ( 5 : 5 )     
Sokol Ostopovice       -  1. NH BRNO                   12  : 11 ( 6 : 6 )     
Draken Brno               -  TJ S. Podhorní Újezd     15  : 12 (10 : 6 )    
TJ Jiskra Humpolec  -  KNH MS Brno                   9   :  7  ( 5 : 3 )     
TJ S. Podhorní Újezd -  Sokol Ostopovice          14  :  11  ( 7 : 7 )      
1. NH BRNO                -  KNH MS Brno                   6  :   2   ( 1 : 1 )     
Draken Brno                -  TJ Jiskra Humpolec      11  :   9   ( 6 : 3 )      
KNH MS Brno              -  Sokol Ostopovice            8   :  8   ( 4 : 2 )      
TJ Jiskra Humpolec   -  TJ S. Podhorní Újezd    10  : 10  ( 5 : 6 )      
Draken Brno                -  1. NH BRNO                     9  :    7  (  5 : 3 )     

Konečná tabulka

     1.  Draken Brno                           5     5     0     0       51 : 39        10   

     2.  1. NH BRNO                           5     3     0     2       41 : 37          6   

     3.  Sokol Ostopovice                  5     2     1     2       51 : 50          5   

     4.  TJ Jiskra Humpolec             5     1     1     3       41 : 47          3   

     5.  KNH MS Brno                        5     1     1     3       32 : 40          3   

     6.  TJ Sokol Podhorní Újezd    5     1     1     3       55 : 58          3   

Sestava dřužstva: Daniel Winkler, Oldřich Němčák, Jakub Kratochvíl, Jiří Voženílek, Lukáš Zavřel, Jonáš Míček, David Bárek, Tomáš Bárek (17 br.), Radim Rozlílek (13 br.), Jaroslav Kilian (11 br.).

  • do čtvrtfinále ČP postupují Draken Brno a 1. NH BRNO

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

2. liga muži B

1. KNH MS Brno 34
2. SK Studénka 34
3. Sokol Dobruška 33
4. TJ S. Ostopovice 30
5. Sokol Kokory 25
6. Sokol Svinov 23
7. Draken Brno 17
8. TJ Stará Ves n/O 15
9. TJ S. Podhorní Újezd 11
10. TJ J. Humpolec 11
11. TJ S. Osek n/B 10
12. 1.NH BRNO 9
© 2003 - 2018 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw