1. NH BRNO - národní házená v Brně

Média

1 NH Brno Instagram 1 NH Brno Facebook

Obléká nás

K+K SPORT
Archiv > 2015/2016 >

JMOP - Dorostenci

JMOP - Dorostenci
13.6.2016, Ing. Dušan Sestrienka  

JMOP - DOROSTENCI:

KONEČNÁ TABULKA SOUTĚŽE

Poř. Družstvo                    Celkem Výhry Remízy Prohry Skóre Rozdíl Body
1. Draken Brno 6 6 0 0 176:95 +81 12
2. 1.NH BRNO 6 4 0 2 110:102 +8 8
3. TJ Sokol Ostopovice 6 2 0 4 135:129 +6 4
4. SK Autonot Jihlava 6 0 0 6 78:173 -95 0

ROZPIS ZÁPASŮ - jaro 2016

Č.ut.    Datum     Čas                 Domácí                         Hosté        Výsl.  Pol.

Dohrávka - 8. kolo

405. 15.4.2016 16:30        Draken Brno           1.NH BRNO         25:17   12:8

9. kolo

406. 17.4.2016 10:30    SK Autonot Jihlava   TJ Sokol Ostopovice  13:31   7:16

10. kolo

407. 24.4.2016 12:45  TJ Sokol Ostopovic         1.NH BRNO         11:18   5:9 

11. kolo

408.  1.5.2016      12:45        TJ Sokol Ostopovice      SK Autonot Jihlava          29:21   17:9
409.  1.5.2016   12:00 1.NH BRNO Draken Brno   14:22    6:13 

13. kolo

410. 15.5.2016     13:15           Draken Brno                TJ Sokol Ostopovice      30:22  16:13 

14. kolo

411. 22.5.2016    13:00     SK Autonot Jihlava              Draken Brno           12:29    6:14 

15. kolo

412. 29.5.2016     14:15            1.NH BRNO               SK Autonot Jihlava          20:13    9:5   

 

ROZPIS ZÁPASŮ - podzim 2015

Č.ut.    Datum     Čas                 Domácí                         Hosté        Výsl.  Pol.

1.kolo

401. 13.9.2015     12:45   TJ Sokol Ostopovic         Draken Brno           22 : 25  11 : 12 

2.kolo

402. 20.9.2015 14:45      Draken Brno         SK Autonot Jihlava   45 : 8   20 : 4
 PU 20.9.2015   11:45 1.NH BRNO SK NH Veselí n.M.   38 : 9  20 : 4

6.kolo

403. 18.10.2015  xx:xx  SK Autonot Jihlava         1.NH BRNO             11 : 19   5 : 7 
             

7.kolo

404. 25.10.2015 11:45      1.NH BRNO         TJ Sokol Ostopovice  22 : 20 12 : 10

 

Sponzoři

sponzor

2. liga muži B

1. 1.NH BRNO 26
2. TJ Sokol Ostopovice 25
3. SK Studénka 22
4. TJ Sokol Podhorní Újezd 22
5. TJ Pustějov 19
6. Draken Brno 18
7. TJ Jiskra Humpolec 15
8. TJ Chropyně 12
9. SSK Vítkovice 8
10. SK Autonot Jihlava 7
11. TJ Stará Ves n/O 2
© 2003 - 2024 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti