ZPRAVODAJ
34. ročníku
ČP dospělých
číslo 5
hala Plzeň–Borská
pole 16. 2. 2008 hala
Červený Kostelec 16. 2. 2008
1. TJ Plzeň-Újezd A (ZČ) 1.
Sokol
2. TJ Stará Huť (StČ) 2.
Sokol Svinov (SM)
3. TJ Příchovice (ZČ) 3.
1.NH Brno (JM )
4. TJ DIOSS Nýřany (ZČ) 4. SK Studénka (SM)
hala Most 16. 2.
2008 hala
Žeravice 16. 2. 2008
1. SK Chomutov NH (SČ) 1. TJ S. Rokytnice
(SM)
2. TJ Přeštice (ZČ) 2.
Sokol Dobruška (VČ)
3. TJ Šroubárna Žatec (SČ) 3. HK
Hlinsko v Č. (VČ)
4. Sokol Tymákov (ZČ) 4.
SK Studénka (SM)
- 2 -
ředitel: Hajžman
Václav, rozhodčí: Baumruk Jan, Sladký Hynek, Šimice Václav
Sokol Tymákov – TJ Plzeň-Újezd 9 : 11 (7 : 6) Sladký
TJ Přeštice – TJ Příchovice 11 : 16 (4 : 9) Baumruk
Sokol Stupno – Sokol Tymákov 7 : 9 (4 : 5) Šimice
TJ Plzeň-Újezd – TJ Přeštice 17 : 13 (9 : 8) Baumruk
TJ Příchovice – Sokol Stupno 16 : 8 (8 : 1) Sladký
TJ Přeštice – Sokol Tymákov 13 : 11 (7 : 5) Šimice
TJ Plzeň-Újezd – Sokol Stupno 19 : 17 (7 : 5) Baumruk
Sokol Tymákov – TJ Příchovice 11 : 11 (5 : 8) Sladký
Sokol Stupno – TJ Přeštice 10 : 14 (4 : 6) Šimice
TJ Příchovice – TJ Plzeň-Újezd 8 : 19 (5 : 9) Baumruk
1. TJ Plzeň-Újezd 4 0 0 66 : 47 8 bodů
2. TJ Příchovice 2 1 1 51 : 49 5 bodů
3. TJ Přeštice 2 0 2 51 : 54 4 body
4. Sokol Tymákov 1 1 2 40 : 42 3 body
5. Sokol Stupno 0 0 4 42 : 58 0 bodů
Do semifinále sk. P postupují: TJ Plzeň-Újezd, TJ Příchovice
ředitel: Kalaš
Radomil, rozhodčí: Holý Jaroslav, Kugler Zdeněk, Šperl Jindřich
TJ Avia Čakovice – TJ DIOSS Nýřany 20 : 22 (9 : 11) Holý J.
TJ Spoje Praha – TJ Stará Huť 13 : 16 (7 : 8) Kugler
TJ Šroubárna Žatec – TJ Avia Čakovice 9 : 13 (3 : 6) Šperl
TJ DIOSS Nýřany – TJ Spoje Praha 15 : 14 (10 : 6) Holý J.
TJ Stará Huť – TJ Šroubárna Žatec 20 : 16 (11 : 6) Kugler
TJ Spoje Praha – TJ Avia Čakovice 12 : 15 (5 : 8) Šperl
TJ DIOSS Nýřany – TJ Šroubárna Žatec 22 : 13 (11 : 7) Holý J.
TJ Avia Čakovice – TJ Stará Huť 21 : 21 (12 : 13) Kugler
TJ Šroubárna Žatec – TJ Spoje Praha 9 : 9 (6 : 5) Holý J.
TJ Stará Huť – TJ DIOSS Nýřany 16 : 15 (10 : 8) Šperl
1. TJ Stará Huť 3 1 0 73 : 65 7 bodů
2. TJ DIOSS Nýřany 3 0 1 74 : 63 6 bodů
3. TJ Avia Čakovice 2 1 1 69 : 64 5 bodů
4. TJ Spoje Praha 0 1 3 48 : 55 1 bod
5. TJ Šroubárna Žatec 0 1 3 47 : 64 1 bod
Do semifinále sk. P postupují: TJ Stará Huť, TJ DIOSS Nýřany
ředitel: Krošlák
Pavel, rozhodčí: Václavek Jan, Bittner Libor
Sokol Dobruška – Sokol
TJ S. Podhorní Újezd – 1.NH Brno 13 : 20 (9 : 9) Václavek
SK Žeravice – Sokol Dobruška 13 : 15 (8 : 9) Bittner
Sokol
1.NH Brno – SK Žeravice 13 : 11 (8 : 4) Bittner
TJ S. Podhorní Újezd – Sokol Dobruška 20 : 18 (11 : 9) Václavek
Sokol
Sokol Dobruška – 1.NH Brno 10 : 12 (3 : 5) Václavek
SK Žeravice – TJ S. Podhorní Újezd 20 : 13 (9 : 8) Bittner
1.NH Brno – Sokol
1. Sokol
2. 1.NH Brno 3 1 0 57 : 46 7 bodů
3. SK Žeravice 1 0 3 55 : 56 2 body
4. Sokol Dobruška 1 0 3 54 : 63 2 body
5. TJ S. Podhorní Újezd 1 0 3 57 : 83 2 body
Do semifinále sk. Q postupují: Sokol
ředitel: Gřes
Martin, rozhodčí: Paško Pavel, Rusek Jiří
Sokol Svinov – TJ Stará Ves n/Ondř. 15 : 11 (6 : 5) Rusek
TJ S. Rokytnice – SK Studénka 10 : 13 (7 : 9) Paško
Draken Brno – Sokol Svinov 11 : 16 (6 : 8) Paško
TJ Stará Ves n/Ondř. – TJ S. Rokytnice 14 : 9 (6 : 4) Rusek
SK Studénka – Draken Brno 14 : 11 (8 : 5) Paško
TJ S. Rokytnice – Sokol Svinov 8 : 12 (3 : 5) Rusek
TJ Stará Ves n/Ondř. – Draken Brno 11 : 9 (5 : 6) Rusek
Sokol Svinov – SK Studénka 7 : 3 (3 : 1) Paško
Draken Brno – TJ S. Rokytnice 10 : 11 (5 : 5) Rusek
SK Studénka – TJ Stará Ves n/Ondř. 20 : 10 (12 : 4) Paško
1. Sokol Svinov 4 0 0 50 : 33 8 bodů
2. SK Studénka 3 0 1 50 : 38 6 bodů
3. TJ Stará Ves n/Ondř. 2 0 2 46 : 53 4 body
4. TJ S. Rokytnice 1 0 3 38 : 49 2 body
5. Draken Brno 0 0 4 41 : 52 0 bodů
Do semifinále sk. Q postupují: Sokol Svinov, SK Studénka
TJ Příchovice Civiš Jan 10955 ŽK čtvrtfinále sk. L
Civiš Jan 10955 ČK5 čtvrtfinále sk. L
TJ DIOSS Nýřany Lev Josef 3335 ŽK čtvrtfinále sk. M
Borecký Petr 11744 ŽK čtvrtfinále sk. M
Borecký Petr 11744 ŽK čtvrtfinále sk. M
TJ Stará Huť Kolařík Tomáš 3652 ŽK čtvrtfinále sk. M
Kolařík Tomáš 3652 ČK5 čtvrtfinále sk. M
ředitel: Kotík
Miroslav, rozhodčí: Klas Karel, Jezbera Vít, Fiala Jan
SK Chomutov NH B – TJ Šroubárna Žatec 10 : 14 (5 : 8) Klas
SKNH Klášterec n/O. – SK Chomutov NH A 12 : 18 (6 : 8) Fiala
TJ Spoje Praha – SK Chomutov NH B 18 : 5 (9 : 2) Jezbera
TJ Šroubárna Žatec – SKNH Klášterec n/O. 14 : 11 (7 : 7) Klas
SK Chomutov NH A – TJ Spoje Praha 22 : 12 (8 : 7) Fiala
SKNH Klášterec n/O. – SK Chomutov NH B 16 : 6 (9 : 2) Jezbera
TJ Šroubárna Žatec – TJ Spoje Praha 21 : 15 (10 : 7) Klas
SK Chomutov NH B – SK Chomutov NH A 5 : 22 (3 : 9) Fiala
TJ Spoje Praha – SKNH Klášterec n/O. 10 : 16 (7 : 8) Jezbera
SK Chomutov NH A – TJ Šroubárna Žatec 18 : 10 (12 : 3) Klas
1. SK Chomutov NH A 4 0 0 80 : 39 8 bodů
2. TJ Šroubárna Žatec 3 0 1 59 : 54 6 bodů
3. SKNH Klášterec n/O. 2 0 2 55 : 48 4 body
4. TJ Spoje Praha 1 0 3 55 : 64 2 body
5. SK Chomutov NH B 0 0 4 26 : 70 0 bodů
Do semifinále sk. G postupují: SK Chomutov NH A, TJ Šroubárna Žatec
ředitel: Votýpka
Václav, rozhodčí: Tausche Petr, Slavík Václav, Šimice Václav
TJ S. Božkov – TJ Přeštice 12 : 15 (6 : 6) Tausche
TJ S. Březno – Sokol Tymákov 9 : 18 (4 : 8) Slavík
TJ Spartak Modřany – TJ S. Božkov 10 : 5 (6 : 2) Šimice
TJ Přeštice – TJ S. Březno 21 : 12 (12 : 6) Slavík
Sokol Tymákov – TJ Spartak Modřany 6 : 6 (4 : 3) Šimice
TJ S. Březno – TJ S. Božkov 14 : 11 (5 : 7) Tausche
TJ Přeštice – TJ Spartak Modřany 9 : 6 (5 : 1) Šimice
TJ S. Božkov – Sokol Tymákov 7 : 17 (3 : 9) Slavík
TJ Spartak Modřany – TJ S. Březno 21 : 8 (10 : 4) Tausche
Sokol Tymákov – TJ Přeštice 11 : 11 (6 : 6) Slavík
1. TJ Přeštice 3 1 0 56 : 41 7 bodů
2. Sokol Tymákov 2 2 0 52 : 33 6 bodů
3. TJ Spartak Modřany 2 1 1 43 : 28 5 bodů
4. TJ S. Březno 1 0 3 43 : 71 2 body
5. TJ S. Božkov 0 0 4 35 : 56 0 bodů
Do semifinále sk. G postupují: TJ Přeštice, Sokol Tymákov
ředitel: Andres
Tomáš, rozhodčí: Šimánek Petr, Lenfeld Aleš
Sokol
HK Hlinsko v Č. – Sokol Dobruška 16 : 17 (7 : 11) Šimánek
TJ Jiskra Humpolec – Sokol
SK Rubena Náchod – HK Hlinsko v Č. 12 : 19 (7 : 11) Šimánek
Sokol Dobruška – TJ Jiskra Humpolec 17 : 6 (10 : 4) Šimánek
HK Hlinsko v Č. – Sokol
SK Rubena Náchod – TJ Jiskra Humpolec 13 : 3 (7 : 1) Lenfeld
Sokol
TJ Jiskra Humpolec – HK Hlinsko v Č. 8 : 19 (2 : 13) Lenfeld
Sokol Dobruška – SK Rubena Náchod 20 : 12 (7 : 9) Šimánek
1. Sokol Dobruška 4 0 0 80 : 50 8 bodů
2. HK Hlinsko v Č. 3 0 1 69 : 44 6 bodů
3. Sokol
4. SK Rubena Náchod 1 0 3 43 : 60 2 body
5. TJ Jiskra Humpolec 0 0 4 23 : 65 0 bodů
Do semifinále sk. H postupují: Sokol Dobruška, HK Hlinsko v Č.
ředitel: Schmidt
Otto, rozhodčí: Zlámal Oldřich, Havlík Jiří
SK Studénka – SK Žeravice 11 : 10 (5 : 6) Zlámal
SSK Vítkovice – TJ S. Rokytnice 10 : 19 (5 : 11) Havlík Jiří
TJ S. Vracov – SK Studénka 15 : 23 (8 : 12) Zlámal
SK Žeravice – SSK Vítkovice 22 : 13 (14 : 7) Havlík Jiří
TJ S. Rokytnice – TJ S. Vracov 18 : 11 (7 : 4) Zlámal
SSK Vítkovice – SK Studénka 4 : 20 (2 : 12) Havlík Jiří
SK Žeravice – TJ S. Vracov 21 : 15 (11 : 8) Zlámal
SK Studénka – TJ S. Rokytnice 8 : 13 (5 : 7) Havlík Jiří
TJ S. Vracov – SSK Vítkovice 9 : 18 (4 : 12) Zlámal
TJ S. Rokytnice – SK Žeravice 23 : 14 (12 : 7) Havlík Jiří
1. TJ S. Rokytnice 4 0 0 73 : 43 8 bodů
2. SK Studénka 3 0 1 62 : 42 6 bodů
3. SK Žeravice 2 0 2 67 : 62 4 body
4. SSK Vítkovice 1 0 3 45 : 70 2 body
5. TJ S. Vracov 0 0 4 50 : 80 0 bodů
Do semifinále sk. H postupují: TJ S. Rokytnice, SK Studénka