ZPRAVODAJ
34. ročníku
ČP dospělých
číslo 1
- 2 -
Předkolo sk. A Předkolo
sk. B
pořadatel ZČ OSK pořadatel
SČ OSK
hřiště Rožmitál
p/T. 25. 8. 2007 hřiště
Hejnice 25. 8. 2007
1. TJ Avia Čakovice B (StČ) 1.
Baník Most NH B (SČ)
2. TJ Sparta Rožmitál (ZČ) 2.
TJ Jiskra Hejnice (SČ)
3. Sokol Bakov n/J. (StČ) 3.
KNH Chomutov (SČ)
4. TJ Podlázky-Dalovice (StČ) 4. SKNH Klášterec n/O. (SČ)
5. TJ DIOSS Nýřany B (ZČ) 5. TJ Šroubárna Žatec B (SČ)
Předkolo sk. C
pořadatel VČ OSK
hřiště Dobruška
25. 8. 2007
1. Sokol Dobruška B (VČ)
2. Sokol Krčín B (VČ)
3. TJ S. Vracov (JM)
4. KNH Mor.Slavia Brno (JM)
5. Sokol Nové Město n/Met. (VČ)
pořadatel ZČ OSK pořadatel
SČ OSK
hřiště Ejpovice
16. 9. 2007 hřiště
Žatec 16. 9. 2007
-
zákaz vstupu v obuvi s kolíky nebo černou podrážkou - zákaz vstupu v obuvi s kolíky nebo
černou podrážkou
1. TJ Plzeň-Újezd B (ZČ) 1.
Baník Most NH A (SČ)
2. TJ S. Ejpovice (ZČ) 2.
TJ Šroubárna Žatec A (SČ)
3. první postupující
z předkola sk. A 3.
první postupující z předkola sk. B
4. druhý postupující
z předkola sk. A 4.
druhý postupující z předkola sk. B
5. Sokol Osek u Rok.
(ZČ) 5.
TJ Spoje Praha (StČ)
Základní skupina F Základní
skupina G
pořadatel JM OSK pořadatel
SM OSK
hřiště Veselí
n/Mor. 16. 9. 2007 hřiště
Studénka 16. 9. 2007
-
zákaz vstupu v obuvi s kolíky nebo černou podrážkou - zákaz vstupu v obuvi s kolíky nebo
černou podrážkou
1. Sokol Nové Město n/Met. A (VČ) 1. SSK Vítkovice (SM)
2. SKNH Veselí n/Mor. (JM) 2. SK Studénka B (SM)
3. první postupující
z předkola sk. C 3.
TJ S. Osek n/B. (SM)
4. druhý postupující z předkola sk. C 4. TJ S. Rokytnice B (SM)
5. SK Autonot Jihlava (JM) 5. TJ S. Pustějov (JM)
pořadatel ZČ OSK pořadatel
StČ OSK
hřiště Přeštice 6.
10. 2007 hřiště
Řevnice 6. 10. 2007
-
zákaz vstupu v obuvi s kolíky nebo černou podrážkou - zákaz vstupu v obuvi s kolíky nebo
černou podrážkou
TJ Přeštice (ZČ) TJ
Litohlavy (ZČ)
Sokol Tymákov (ZČ) NH
Řevnice (StČ)
TJ S. Nezvěstice (ZČ) TJ
Všenice (ZČ)
+ dva postupující
ze zákl. skupiny D +
dva postupující ze zákl. skupiny E
- 3 -
Osmifinále sk. J Osmifinále
sk. K
pořadatel VČ OSK pořadatel
SM OSK
hřiště Dobruška 6.
10. 2007 hřiště
Rokytnice 6. 10. 2007
- zákaz vstupu v obuvi s kolíky
nebo černou podrážkou
TJ S. Opatovice n/L. (VČ) Draken
Brno (JM)
Sokol Dobruška (VČ) Sokol
Albrechtičky (SM)
TJ S. Podhorní Újezd (VČ) TJ
S. Rokytnice (SM)
+ dva postupující ze zákl. skupiny F + dva
postupující ze zákl. skupiny G
pořadatel ZČ OSK pořadatel
ZČ OSK
hala Plzeň–Borská
pole 12. 1. 2008 hala
Plzeň–Borská pole 19. 1. 2008
TJ Plzeň-Újezd A (ZČ) TJ
DIOSS Nýřany (ZČ)
TJ Příchovice (ZČ) TJ
Stará Huť (StČ)
Sokol Stupno (ZČ) TJ
Avia Čakovice (StČ)
+ dva postupující z osmifinále sk. H + dva
postupující z osmifinále sk. I
Čtvrtfinále sk. N Čtvrtfinále
sk. O
pořadatel VČ OSK pořadatel
SM OSK
hala ??? leden 2008 hala
Stará Ves n/O. 12. 1. 2008
Sokol Krčín A (VČ) SK
Studénka (SM)
1.NH Brno (JM) TJ
Stará Ves n/O. (SM)
SK Žeravice (SM) Sokol
Svinov (SM)
+ dva postupující z osmifinále sk. J + dva
postupující z osmifinále sk. K
pořadatel ZČ OSK pořadatel
VČ OSK
hala Plzeň-Borská
pole 16. 2. 2008 hala
??? únor 2008
L 1 L
2 N
1 N 2
M 1 M 2 O
1 O 2
2. ŽENY
pořadatel SČ OSK pořadatel
StČ OSK
hřiště Klášterec
n/O. 6. 10. 2007 hřiště
Čakovice 6. 10. 2007
- zákaz vstupu v obuvi s kolíky
nebo černou podrážkou
1. SKNH Klášterec n/O. (SČ) 1.
TJ Avia Čakovice (StČ)
2. TJ Šroubárna Žatec B (SČ) 2.
TJ S. Březno (StČ)
3. Baník Most NH (SČ) 3. TJ S. Božkov (ZČ)
4. SK Chomutov NH B (SČ) 4. TJ Přeštice B (ZČ)
- 4 -
pořadatel SČ OSK pořadatel
ZČ OSK
hala Žatec (Sever)
19. 1. 2008 hala
Plzeň-Borská pole 13. 1. 2008
TJ Šroubárna Žatec A (SČ) TJ
Spartak Modřany (StČ)
SK Chomutov NH A (SČ) TJ
Přeštice A (ZČ)
TJ Spoje Praha (StČ) 4.
Sokol Tymákov (ZČ)
+ dva postupující ze zákl. skupiny A + dva
postupující ze zákl. skupiny B
pořadatel VČ OSK pořadatel
SM OSK
hala Náchod leden 2008 hala
Žeravice 19. 1. 2008
Sokol Dobruška (VČ) SSK
Vítkovice (SM)
Sokol Krčín (VČ) SK
Studénka (SM)
HK Hlinsko v Č. (VČ) SK
Žeravice (SM)
TJ Jiskra Humpolec (JM) TJ
S. Vracov (JM)
SK Rubena Náchod (VČ) TJ
S. Rokytnice (SM)
C)
SEMIFINÁLE -
postup první dva z každé skupiny
pořadatel SČ OSK pořadatel
VČ OSK
hala ??? únor 2008 hala
Žeravice – 16. 2. 2008
D 1 D
2 F
1 F 2
C 1 C 2 E
1 E 2
MUŽI ŽENY
pořadatel ??? pořadatel
???
hala ??? hala
???
P 1 P
2 F
1 F 2
O 1 O
2 E
1 E 2
4. HRACÍ SYSTÉM
MUŽI sk.
A–B–C–D–E–G–H–I–J–K–L–M–N–O, ŽENY sk. C–D–E–F
2 x 20 min. bez přestávky – výměna stran, 5 min. na nástup další
dvojice
č. utk. čas rozlos. č. utk. čas rozlos. č. utk.
čas rozlos.
1. 8,30
5 – 2 4.
10,45 2 – 4 7.
13,00 2 – 3
2. 9,15
4 – 1 5.
11,30 1 – 3 8.
13,45 5 – 1
3. 10,00
3 – 5 6.
12,15 4 – 5 9.
14,30 3 – 4
10. 15,15
1 – 2
2 x 25 min. přestávka 5 min., 5 min. na nástup další dvojice, po 2. a
4. utkání přestávka 15 min.
č. utk. čas rozlos. č. utk. čas rozlos. č. utk. čas rozlos.
1.
8,30 4 – 1 3. 10,40 1
– 3 5. 12,50 3 – 4
2.
9,30 2 – 3 4. 11,40 2
– 4 6. 13,50 1 – 2