1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Výsledky > 2. liga muži B >

Podzimní část

č.u. Datum Čas Domácí - Hosté Skóre
1. kolo
601 26.8.18 10:30 Sokol Dobruška - 1.NH BRNO 21:12 (11:5)
602 26.8.18 10:30 Draken Brno - TJ S. Ostopovice 20:18 (9:8)
603 26.8.18 10:30 TJ J. Humpolec - KNH MS Brno 9:12 (4:8)
604 26.8.18 11:00 SSK Vítkovice - TJ S. Osek n/B 11:7 (5:5)
605 26.8.18 10:15 SK NH Veselí n/M - Sokol Svinov 20:18 (10:10)
606 26.8.18 10:30 S. Rokytnice_B - TJ Stará Ves n/O 20:19 (8:8)
2. kolo
607 2.9.18 14:00 1.NH BRNO - TJ S. Ostopovice 22:26 (13:12)
608 2.9.18 10:30 Draken Brno - TJ J. Humpolec 27:11 (12:8)
609 2.9.18 10:30 KNH MS Brno - Sokol Dobruška 16:20 (8:7)
610 2.9.18 15:00 Sokol Svinov - SSK Vítkovice 17:16 (9:10)
611 2.9.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - SK NH Veselí n/M 14:15 (4:9)
612 2.9.18 14:15 TJ S. Osek n/B - S. Rokytnice_B 15:15 (7:7)
3. kolo
613 8.9.18 16:00 1.NH BRNO - SSK Vítkovice 13:16 (7:9)
614 8.9.18 15:30 TJ S. Ostopovice - Sokol Svinov 22:29 (12:15)
615 8.9.18 16:00 TJ J. Humpolec - TJ Stará Ves n/O 17:12 (7:7)
616 8.9.18 16:00 Sokol Dobruška - TJ S. Osek n/B 28:19 (17:8)
617 8.9.18 16:00 SK NH Veselí n/M - Draken Brno 17:18 (10:10)
618 8.9.18 16:00 S. Rokytnice_B - KNH MS Brno 12:22 (4:10)
4. kolo
619 9.9.18 10:30 1.NH BRNO - Sokol Svinov 17:17 (9:10)
620 9.9.18 10:30 TJ S. Ostopovice - SSK Vítkovice 19:18 (10:11)
621 9.9.18 10:30 TJ J. Humpolec - TJ S. Osek n/B 14:13 (6:7)
622 9.9.18 11:00 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n/O 20:13 (9:6)
623 9.9.18 10:30 S. Rokytnice_B - Draken Brno 13:18 (8:7)
624 9.9.18 10:15 SK NH Veselí n/M - KNH MS Brno 10:0 (0:0)
5 kolo
625 16.9.18 10:30 KNH MS Brno - 1.NH BRNO 13:15 (5:7)
626 16.9.18 10:30 TJ J. Humpolec - TJ S. Ostopovice 13:12 (9:6)
627 16.9.18 10:30 Draken Brno - Sokol Dobruška 12:16 (5:8)
628 16.9.18 11:00 SSK Vítkovice - S. Rokytnice_B 17:15 (7:8)
629 16.9.18 15:00 Sokol Svinov - TJ Stará Ves n/O 26:17 (12:8)
630 16.9.18 10:15 TJ S. Osek n/B - SK NH Veselí n/M 16:22 (8:14)
6. kolo
631 23.9.18 14:00 1.NH BRNO - Draken Brno 19:24 (12:12)
632 22.9.18 15:30 TJ S. Ostopovice - KNH MS Brno 21:12 (12:5)
633 23.9.18 11:30 Sokol Dobruška - TJ J. Humpolec 19:14 (7:8)
634 23.9.18 10:15 SK NH Veselí n/M - SSK Vítkovice 14:15 (8:7)
635 23.9.18 15:00 Sokol Svinov - S. Rokytnice_B 19:16 (10:6)
636 23.9.18 9:00 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Osek n/B 15:19 (9:10)
7. kolo
637 29.9.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - 1.NH BRNO : ( : )
638 29.9.18 16:00 TJ S. Osek n/B - TJ S. Ostopovice : ( : )
638 29.9.18 16:00 SK NH Veselí n/M - TJ J. Humpolec : ( : )
640 29.9.18 16:00 S. Rokytnice_B - Sokol Dobruška : ( : )
641 29.9.18 16:00 Draken Brno - SSK Vítkovice : ( : )
642 29.9.18 16:00 KNH MS Brno - Sokol Svinov : ( : )
8. kolo
643 30.9.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Ostopovice : ( : )
644 30.9.18 10:30 TJ S. Osek n/B - 1.NH BRNO : ( : )
645 30.9.18 10:15 SK NH Veselí n/M - Sokol Dobruška : ( : )
646 30.9.18 10:30 S. Rokytnice_B - TJ J. Humpolec : ( : )
647 30.9.18 10:30 Draken Brno - Sokol Svinov : ( : )
648 30.9.18 10:30 KNH MS Brno - SSK Vítkovice : ( : )
9. kolo
649 7.10.18 10:30 TJ J. Humpolec - 1.NH BRNO : ( : )
650 7.10.18 11:00 Sokol Dobruška - TJ S. Ostopovice : ( : )
651 7.10.18 10:30 KNH MS Brno - Draken Brno : ( : )
652 7.10.18 11:00 SSK Vítkovice - TJ Stará Ves n/O : ( : )
653 7.10.18 15:00 Sokol Svinov - TJ S. Osek n/B : ( : )
654 1.9.18 16:00 S. Rokytnice_B - SK NH Veselí n/M 13:9 (7:4)
10. kolo
655 13.10.18 16:00 1.NH BRNO - SK NH Veselí n/M : ( : )
656 13.10.18 15:30 TJ S. Ostopovice - S. Rokytnice_B : ( : )
657 13.10.18 16:00 SSK Vítkovice - TJ J. Humpolec : ( : )
658 13.10.18 16:00 Sokol Svinov - Sokol Dobruška : ( : )
659 13.10.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - Draken Brno : ( : )
660 13.10.18 16:00 TJ S. Osek n/B - KNH MS Brno : ( : )
11. kolo
661 14.10.18 10:30 1.NH BRNO - S. Rokytnice_B : ( : )
662 14.10.18 10:30 TJ S. Ostopovice - SK NH Veselí n/M : ( : )
663 14.10.18 11:00 SSK Vítkovice - Sokol Dobruška : ( : )
664 14.10.18 10:30 Sokol Svinov - TJ J. Humpolec : ( : )
665 14.10.18 9:00 TJ Stará Ves n/O - KNH MS Brno : ( : )
666 14.10.18 10:30 TJ S. Osek n/B - Draken Brno : ( : )
12. kolo
667 19.4.19 14:00 1.NH BRNO - Sokol Dobruška : ( : )
668 19.4.19 10:30 TJ S. Ostopovice - Draken Brno : ( : )
669 14.4.19 10:30 KNH MS Brno - TJ J. Humpolec : ( : )
670 19.4.19 14:15 TJ S. Osek n/B - SSK Vítkovice : ( : )
671 19.4.19 15:00 Sokol Svinov - SK NH Veselí n/M : ( : )
672 19.4.19 10:30 TJ Stará Ves n/O - S. Rokytnice_B : ( : )
Vytištěno z www.1nhbrno.cz

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

2. liga muži B

1. Sokol Dobruška 12
2. Draken Brno 10
3. Sokol Svinov 9
4. SK NH Veselí n/M 8
5. TJ J. Humpolec 6
6. TJ S. Ostopovice 6
7. S. Rokytnice_B 5
8. SSK Vítkovice 4
9. KNH MS Brno 4
10. TJ S. Osek n/B 3
11. 1.NH BRNO 3
12. TJ Stará Ves n/O 0
© 2003 - 2018 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw