1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Výsledky > 2. liga muži B >

Jarní část

č.u. Datum Čas Domácí - Hosté Skóre
13. kolo
673 29.4.18 10:30 KNH MS Brno - Draken Brno 19:20 (8:11)
674 29.4.18 14:15 TJ S. Osek n/B - TJ Stará Ves n/O 20:21 (7:6)
675 28.4.18 10:30 SK Studénka - Sokol Svinov 15:13 (7:5)
676 29.4.18 10:30 TJ J. Humpolec - TJ S. Ostopovice 11:12 (5:6)
677 29.4.18 11:30 Sokol Kokory - Sokol Dobruška 16:18 (8:12)
678 29.4.18 14:00 1.NH BRNO - TJ S. Podhorní Újezd 18:26 (6:14)
14. kolo
680 12.5.18 15:30 TJ S. Ostopovice - KNH MS Brno 16:15 (10:9)
681 12.5.18 16:00 Sokol Dobruška - TJ S. Osek n/B 29:21 (15:10)
682 12.5.18 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - SK Studénka 11:13 (6:8)
683 12.5.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - Sokol Kokory 23:19 (11:9)
684 12.5.18 16:00 Sokol Svinov - 1.NH BRNO 20:13 (12:7)
685 13.5.18 10:30 TJ S. Ostopovice - Draken Brno 18:19 (13:11)
15. kolo
686 13.5.18 10:30 TJ J. Humpolec - KNH MS Brno 14:15 (8:7)
687 13.5.18 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ S. Osek n/B 28:16 (17:7)
688 13.5.18 10:30 Sokol Dobruška - SK Studénka 18:14 (9:4)
689 13.5.18 0:00 TJ Stará Ves n/O - 1.NH BRNO 18:10 (10:6)
690 13.5.18 10:30 Sokol Svinov - Sokol Kokory 18:16 (9:9)
691 20.5.18 11:00 Draken Brno - Sokol Svinov 24:18 (12:10)
16. kolo
692 20.5.18 10:30 KNH MS Brno - TJ S. Osek n/B 22:16 (14:7)
693 20.5.18 10:30 SK Studénka - TJ Stará Ves n/O 25:17 (10:5)
694 20.5.18 14:00 1.NH BRNO - TJ J. Humpolec 16:11 (8:8)
695 20.5.18 10:30 Sokol Dobruška - TJ S. Ostopovice 20:14 (9:6)
696 20.5.18 14:30 Sokol Kokory - TJ S. Podhorní Újezd 24:16 (16:10)
697 27.5.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - Draken Brno 20:24 (13:10)
17 kolo
698 26.5.18 16:00 Sokol Svinov - KNH MS Brno 17:17 (10:7)
699 27.5.18 14:15 TJ S. Osek n/B - SK Studénka 17:23 (9:9)
700 27.5.18 10:30 TJ J. Humpolec - Sokol Kokory 9:10 (7:4)
701 27.5.18 14:00 1.NH BRNO - TJ S. Ostopovice 14:18 (5:9)
702 27.5.18 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 22:26 (12:11)
679 12.5.18 16:00 TJ J. Humpolec - Draken Brno 20:18 (10:7)
18. kolo
703 2.6.18 16:00 Draken Brno - Sokol Dobruška 18:20 (10:13)
704 2.6.18 16:00 KNH MS Brno - TJ S. Podhorní Újezd 21:16 (13:8)
705 2.6.18 16:00 TJ S. Osek n/B - Sokol Kokory 14:24 (7:12)
706 2.6.18 16:00 SK Studénka - 1.NH BRNO 18:17 (7:8)
707 2.6.18 0:00 TJ J. Humpolec - TJ Stará Ves n/O 14:11 (6:4)
708 2.6.18 15:30 TJ S. Ostopovice - Sokol Svinov 20:13 (11:5)
19. kolo
709 3.6.18 10:30 KNH MS Brno - Sokol Dobruška 21:18 (12:4)
710 3.6.18 11:00 Draken Brno - TJ S. Podhorní Újezd 35:13 (18:5)
711 3.6.18 10:30 SK Studénka - Sokol Kokory 23:17 (12:9)
712 3.6.18 10:30 TJ S. Osek n/B - 1.NH BRNO 20:20 (13:12)
713 3.6.18 10:15 TJ S. Ostopovice - TJ Stará Ves n/O 23:19 (12:11)
714 3.6.18 10:30 TJ J. Humpolec - Sokol Svinov 15:16 (9:10)
20. kolo
715 10.6.18 11:00 Draken Brno - TJ S. Osek n/B 22:23 (12:11)
716 10.6.18 10:30 KNH MS Brno - SK Studénka 16:18 (11:8)
717 10.6.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - Sokol Svinov 15:14 (10:7)
718 10.6.18 10:30 Sokol Dobruška - TJ J. Humpolec 23:13 (14:5)
719 10.6.18 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ S. Ostopovice 16:20 (8:12)
720 10.6.18 14:30 Sokol Kokory - 1.NH BRNO 20:20 (9:10)
21. kolo
721 16.6.18 16:00 Sokol Kokory - Draken Brno 15:18 (6:11)
722 16.6.18 16:00 1.NH BRNO - KNH MS Brno 21:23 (11:12)
723 16.6.18 16:00 TJ S. Osek n/B - TJ J. Humpolec 18:16 (9:8)
724 16.6.18 16:00 SK Studénka - TJ S. Ostopovice 20:15 (9:6)
725 16.6.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - Sokol Dobruška 16:21 (8:8)
726 16.6.18 16:00 Sokol Svinov - TJ S. Podhorní Újezd 21:20 (12:9)
22. kolo
727 17.6.18 10:30 1.NH BRNO - Draken Brno 17:30 (7:15)
728 17.6.18 10:30 Sokol Kokory - KNH MS Brno 19:18 (8:8)
729 17.6.18 10:30 SK Studénka - TJ J. Humpolec 21:12 (10:4)
730 17.6.18 0:00 TJ S. Osek n/B - TJ S. Ostopovice 18:21 (6:11)
731 17.6.18 0:00 Sokol Svinov - Sokol Dobruška 24:24 (12:12)
732 17.6.18 0:00 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Podhorní Újezd : ( : )
Vytištěno z www.1nhbrno.cz

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

2. liga muži B

1. KNH MS Brno 34
2. SK Studénka 34
3. Sokol Dobruška 33
4. TJ S. Ostopovice 30
5. Sokol Kokory 25
6. Sokol Svinov 23
7. Draken Brno 17
8. TJ Stará Ves n/O 15
9. TJ S. Podhorní Újezd 11
10. TJ J. Humpolec 11
11. TJ S. Osek n/B 10
12. 1.NH BRNO 9
© 2003 - 2018 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw