1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Výsledky > 2. liga muži B >

Jarní část

č.u. Datum Čas Domácí - Hosté Skóre
13. kolo
673 30.4.17 14:30 Sokol Kokory - SK NH Veselí n_M 13:21 (5:8)
674 30.4.17 11:00 Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec 10:0 (0:0)
675 30.4.17 10:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ S. Ostopovice 23:20 (11:11)
676 30.4.17 14:15 TJ Sokol Osek n_B - SK Studénka 22:18 (14:7)
677 30.4.17 10:30 Sokol Svinov - Draken Brno 24:17 (12:8)
678 30.4.17 9:00 TJ Stará Ves n_O - KNH MS Brno 22:22 (7:11)
14. kolo
679 13.5.17 16:00 TJ Sokol Osek n_B - SK NH Veselí n_M 18:23 (7:11)
680 13.5.17 16:00 SK Studénka - Sokol Kokory 22:14 (13:5)
681 13.5.17 16:00 Draken Brno - Sokol Dobruška 17:16 (10:7)
682 13.5.17 16:00 KNH MS Brno - TJ S. Podhorní Újezd 27:29 (16:13)
683 13.5.17 16:00 TJ Jiskra Humpolec - Sokol Svinov 14:16 (9:9)
684 13.5.17 16:00 TJ S. Ostopovice - TJ Stará Ves n_O 14:17 (8:9)
15. kolo
685 14.5.17 10:30 SK Studénka - SK NH Veselí n_M 12:15 (4:6)
686 14.5.17 11:00 Sokol Kokory - TJ Sokol Osek n_B 18:22 (8:13)
687 14.5.17 10:30 KNH MS Brno - Sokol Dobruška 14:12 (5:6)
688 14.5.17 10:30 Draken Brno - TJ S. Podhorní Újezd 27:17 (11:7)
689 14.5.17 10:30 TJ Jiskra Humpolec - TJ Stará Ves n_O 11:10 (5:6)
690 14.5.17 10:15 TJ S. Ostopovice - Sokol Svinov 23:22 (12:11)
16. kolo
691 21.5.17 10:15 SK NH Veselí n_M - TJ S. Ostopovice 21:15 (9:9)
692 21.5.17 14:30 Sokol Kokory - Sokol Dobruška 23:25 (8:14)
693 21.5.17 14:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec 22:20 (12:12)
694 21.5.17 10:30 TJ Stará Ves n_O - TJ Sokol Osek n_B 15:14 (7:6)
695 21.5.17 10:30 Draken Brno - SK Studénka 28:20 (16:10)
696 21.5.17 15:00 Sokol Svinov - KNH MS Brno 15:22 (8:8)
17 kolo
697 28.5.17 10:15 SK NH Veselí n_M - TJ Jiskra Humpolec 17:6 (10:2)
698 28.5.17 10:15 TJ S. Ostopovice - Sokol Kokory 24:17 (12:9)
699 28.5.17 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Dobruška 21:23 (12:13)
700 28.5.17 14:15 TJ Sokol Osek n_B - Sokol Svinov 14:22 (6:7)
701 28.5.17 10:30 TJ Stará Ves n_O - SK Studénka 16:18 (8:11)
702 28.5.17 10:30 KNH MS Brno - Draken Brno 24:22 (14:11)
18. kolo
703 3.6.17 16:00 SK NH Veselí n_M - Draken Brno 20:20 (9:8)
704 3.6.17 16:00 Sokol Kokory - KNH MS Brno 19:19 (10:11)
705 3.6.17 16:00 Sokol Dobruška - Sokol Svinov 21:21 (11:12)
706 3.6.17 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Stará Ves n_O 19:20 (10:7)
707 3.6.17 14:15 TJ Sokol Osek n_B - TJ Jiskra Humpolec 16:19 (10:8)
708 3.6.17 16:00 SK Studénka - TJ S. Ostopovice 22:17 (12:10)
19. kolo
709 4.6.17 11:00 Sokol Kokory - Draken Brno 16:14 (10:7)
710 4.6.17 10:15 SK NH Veselí n_M - KNH MS Brno 13:10 (7:6)
711 4.6.17 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Svinov 27:26 (15:12)
712 4.6.17 10:30 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n_O 21:14 (7:8)
713 4.6.17 10:30 SK Studénka - TJ Jiskra Humpolec 19:12 (8:6)
714 4.6.17 10:30 TJ Sokol Osek n_B - TJ S. Ostopovice 12:14 (6:8)
20. kolo
715 20.5.17 15:00 SK NH Veselí n_M - Sokol Dobruška 21:14 (13:7)
716 11.6.17 14:30 Sokol Kokory - TJ S. Podhorní Újezd 21:21 (11:11)
717 11.6.17 10:30 TJ Jiskra Humpolec - TJ S. Ostopovice 21:16 (10:5)
718 11.6.17 10:30 Draken Brno - TJ Sokol Osek n_B 26:8 (11:5)
719 11.6.17 10:30 KNH MS Brno - SK Studénka 20:20 (10:10)
720 10.6.17 16:00 Sokol Svinov - TJ Stará Ves n_O 16:10 (7:5)
21. kolo
721 17.6.17 16:00 Sokol Svinov - SK NH Veselí n_M 23:16 (14:9)
722 17.6.17 16:00 TJ Stará Ves n_O - Sokol Kokory 17:12 (11:6)
723 17.6.17 16:00 Sokol Dobruška - TJ Sokol Osek n_B 18:13 (7:7)
724 17.6.17 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - SK Studénka 19:20 (9:11)
725 17.6.17 16:00 TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 17:11 (9:7)
726 17.6.17 16:00 TJ S. Ostopovice - KNH MS Brno 18:13 (10:7)
22. kolo
727 18.6.17 11:30 TJ Stará Ves n_O - SK NH Veselí n_M 21:22 (11:14)
728 18.6.17 11:30 Sokol Svinov - Sokol Kokory 22:22 (13:8)
729 18.6.17 11:30 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Sokol Osek n_B 28:20 (15:11)
730 18.6.17 11:30 Sokol Dobruška - SK Studénka 21:8 (10:4)
731 18.6.17 11:30 TJ S. Ostopovice - Draken Brno 17:20 (7:10)
732 18.6.17 11:30 TJ Jiskra Humpolec - KNH MS Brno 17:21 (9:8)
Vytištěno z www.1nhbrno.cz

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

2. liga muži B

1. SK NH Veselí n_M 36
2. SK Studénka 29
3. Draken Brno 28
4. Sokol Dobruška 27
5. Sokol Svinov 26
6. TJ Stará Ves n_O 25
7. KNH MS Brno 25
8. TJ Jiskra Humpolec 18
9. TJ S. Podhorní Újezd 16
10. Sokol Kokory 14
11. TJ S. Ostopovice 12
12. TJ Sokol Osek n_B 8
© 2003 - 2017 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw