1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Výsledky > 2. liga muži A >

Jarní část

č.u. Datum Čas Domácí - Hosté Skóre
13. kolo
473 30.4.17 10:45 TJ Litohlavy - TJ DIOSS Nýřany_B 19:21 (11:10)
475 30.4.17 11:30 TJ Šroubárna Žatec - TJ Jiskra Raspenova 20:18 (10:11)
476 30.4.17 14:00 TJ Příchovice - TJ Vřeskovice 20:21 (8:12)
477 30.4.17 15:00 TJ Sokol Kyšice - TJ Všenice 20:20 (10:10)
478 30.4.17 14:30 TJ Sokol Ejpovice - TJ Sokol Záluží 22:17 (13:7)
474 20.5.17 20:00 Baník Most NH - TJ Sp. Rožmitál_p_T 28:18 (14:7)
14. kolo
479 13.5.17 13:45 TJ Příchovice - TJ DIOSS Nýřany_B 19:21 (11:7)
480 13.5.17 14:00 TJ Vřeskovice - TJ Litohlavy 21:21 (12:12)
481 13.5.17 16:00 TJ Všenice - Baník Most NH 25:23 (14:12)
482 13.5.17 15:00 TJ Sokol Záluží - TJ Šroubárna Žatec 18:17 (9:6)
483 13.5.17 15:00 TJ Sp. Rožmitál_p_T - TJ Sokol Kyšice 21:21 (15:12)
484 13.5.17 16:00 TJ Jiskra Raspenova - TJ Sokol Ejpovice 16:20 (9:9)
15. kolo
485 14.5.17 11:00 TJ Vřeskovice - TJ DIOSS Nýřany_B 16:25 (9:10)
486 14.5.17 9:30 TJ Příchovice - TJ Litohlavy 25:15 (10:7)
487 14.5.17 10:30 TJ Sokol Záluží - Baník Most NH 23:21 (14:10)
488 14.5.17 11:00 TJ Všenice - TJ Šroubárna Žatec 16:18 (10:12)
489 14.5.17 10:30 TJ Sp. Rožmitál_p_T - TJ Sokol Ejpovice 13:13 (5:8)
490 14.5.17 10:30 TJ Jiskra Raspenova - TJ Sokol Kyšice 23:17 (12:6)
16. kolo
491 21.5.17 8:45 TJ DIOSS Nýřany_B - TJ Jiskra Raspenova 23:19 (12:10)
492 21.5.17 10:45 TJ Litohlavy - Baník Most NH 19:16 (12:8)
493 21.5.17 16:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ Sp. Rožmitál_p_T 25:22 (13:12)
494 21.5.17 14:30 TJ Sokol Ejpovice - TJ Příchovice 21:19 (11:8)
495 21.5.17 14:30 TJ Všenice - TJ Vřeskovice 23:15 (13:8)
496 21.5.17 15:00 TJ Sokol Kyšice - TJ Sokol Záluží 17:16 (8:9)
17 kolo
497 28.5.17 10:30 TJ Sp. Rožmitál_p_T - TJ DIOSS Nýřany_B 18:13 (13:7)
498 28.5.17 15:00 TJ Jiskra Raspenova - TJ Litohlavy 26:17 (16:8)
499 28.5.17 15:00 Baník Most NH - TJ Šroubárna Žatec 24:24 (12:12)
500 28.5.17 16:00 TJ Příchovice - TJ Sokol Kyšice 22:18 (11:9)
501 28.5.17 14:30 TJ Sokol Ejpovice - TJ Vřeskovice 21:18 (13:8)
502 28.5.17 15:00 TJ Sokol Záluží - TJ Všenice 19:18 (12:8)
18. kolo
503 3.6.17 16:00 TJ DIOSS Nýřany_B - TJ Všenice 14:11 (8:6)
504 3.6.17 15:00 TJ Litohlavy - TJ Sokol Záluží 10:0 (0:0)
505 3.6.17 15:00 Baník Most NH - TJ Sokol Kyšice 28:20 (16:10)
506 3.6.17 15:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Ejpovice 17:12 (4:3)
507 3.6.17 14:30 TJ Příchovice - TJ Sp. Rožmitál_p_T 24:21 (7:15)
508 3.6.17 14:00 TJ Vřeskovice - TJ Jiskra Raspenova 21:18 (12:10)
19. kolo
509 4.6.17 10:45 TJ Litohlavy - TJ Všenice 17:19 (9:10)
510 4.6.17 8:45 TJ DIOSS Nýřany_B - TJ Sokol Záluží 20:14 (10:6)
511 4.6.17 11:30 TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Kyšice 13:19 (5:7)
512 4.6.17 10:30 Baník Most NH - TJ Sokol Ejpovice 16:20 (8:10)
513 4.6.17 11:00 TJ Vřeskovice - TJ Sp. Rožmitál_p_T 24:15 (10:10)
514 4.6.17 9:30 TJ Příchovice - TJ Jiskra Raspenova 27:22 (12:9)
20. kolo
515 11.6.17 8:45 TJ DIOSS Nýřany_B - Baník Most NH 22:20 (10:9)
516 11.6.17 10:45 TJ Litohlavy - TJ Šroubárna Žatec 19:24 (8:13)
517 11.6.17 10:30 TJ Sp. Rožmitál_p_T - TJ Jiskra Raspenova 22:19 (11:8)
518 11.6.17 14:30 TJ Všenice - TJ Příchovice 26:19 (13:11)
519 11.6.17 15:00 TJ Sokol Záluží - TJ Vřeskovice 27:21 (16:13)
520 11.6.17 15:00 TJ Sokol Kyšice - TJ Sokol Ejpovice 15:16 (7:6)
21. kolo
521 17.6.17 15:00 TJ Sokol Kyšice - TJ DIOSS Nýřany_B 17:17 (10:10)
522 17.6.17 15:00 TJ Sokol Ejpovice - TJ Litohlavy 16:13 (7:6)
523 17.6.17 15:00 Baník Most NH - TJ Příchovice 23:26 (13:16)
524 17.6.17 15:00 TJ Šroubárna Žatec - TJ Vřeskovice 21:20 (15:10)
525 17.6.17 15:00 TJ Sp. Rožmitál_p_T - TJ Všenice 22:21 (12:15)
526 17.6.17 15:00 TJ Jiskra Raspenova - TJ Sokol Záluží 27:24 (12:14)
22. kolo
527 18.6.17 10:30 TJ Sokol Ejpovice - TJ DIOSS Nýřany_B 14:21 (8:10)
528 18.6.17 10:30 TJ Sokol Kyšice - TJ Litohlavy 21:15 (9:7)
529 18.6.17 10:30 TJ Šroubárna Žatec - TJ Příchovice 11:24 (9:12)
530 18.6.17 10:30 Baník Most NH - TJ Vřeskovice 26:23 (12:12)
531 18.6.17 10:30 TJ Jiskra Raspenova - TJ Všenice 20:19 (8:8)
532 18.6.17 10:30 TJ Sp. Rožmitál_p_T - TJ Sokol Záluží 25:20 (13:11)
Vytištěno z www.1nhbrno.cz

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

2. liga muži A

1. TJ Šroubárna Žatec 34
2. TJ DIOSS Nýřany_B 31
3. TJ Sokol Ejpovice 30
4. TJ Příchovice 28
5. TJ Všenice 21
6. TJ Sp. Rožmitál_p_T 20
7. Baník Most NH 19
8. TJ Vřeskovice 19
9. TJ Sokol Kyšice 19
10. TJ Litohlavy 17
11. TJ Sokol Záluží 14
12. TJ Jiskra Raspenova 12
© 2003 - 2017 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw