1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Výsledky > 1. liga muži >

Podzimní část

č.u. Datum Čas Domácí - Hosté Skóre
1. kolo
601 27.8.17 10:30 SK Studénka - Draken Brno 19:19 (11:8)
602 27.8.17 9:00 TJ Stará Ves n/O - KNH MS Brno 18:24 (9:15)
603 27.8.17 14:15 TJ S. Osek n/B - Sokol Svinov 17:20 (7:7)
604 27.8.17 10:30 TJ J. Humpolec - TJ S. Podhorní Újezd 15:11 (9:6)
605 27.8.17 14:30 Sokol Kokory - TJ S. Ostopovice 15:18 (7:9)
606 27.8.17 10:00 1.NH BRNO - Sokol Dobruška 18:18 (10:12)
2. kolo
607 3.9.17 11:00 Draken Brno - KNH MS Brno 9:12 (5:8)
608 3.9.17 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Osek n/B 17:13 (8:9)
609 3.9.17 15:00 Sokol Svinov - SK Studénka 13:21 (7:11)
610 3.9.17 10:15 TJ S. Ostopovice - TJ J. Humpolec 12:11 (8:8)
611 3.9.17 10:30 Sokol Dobruška - Sokol Kokory 17:19 (8:9)
612 3.9.17 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - 1.NH BRNO 19:17 (10:8)
3. kolo
613 9.9.17 16:00 Draken Brno - TJ J. Humpolec 20:14 (11:6)
614 9.9.17 16:00 KNH MS Brno - TJ S. Ostopovice 17:8 (5:5)
615 9.9.17 16:00 TJ S. Osek n/B - Sokol Dobruška 19:19 (11:10)
616 9.9.17 12:30 SK Studénka - TJ S. Podhorní Újezd 22:17 (11:9)
617 9.9.17 16:00 Sokol Kokory - TJ Stará Ves n/O 21:15 (11:7)
618 9.9.17 16:00 1.NH BRNO - Sokol Svinov 23:20 (11:9)
4. kolo
619 10.9.17 11:00 Draken Brno - TJ S. Ostopovice 14:15 (6:8)
620 10.9.17 10:30 KNH MS Brno - TJ J. Humpolec 27:17 (13:8)
621 10.9.17 10:30 TJ S. Osek n/B - TJ S. Podhorní Újezd 26:17 (12:6)
622 10.9.17 10:30 SK Studénka - Sokol Dobruška 24:14 (13:6)
623 10.9.17 10:30 1.NH BRNO - TJ Stará Ves n/O 18:17 (9:10)
624 10.9.17 11:00 Sokol Kokory - Sokol Svinov 17:10 (11:5)
5 kolo
625 17.9.17 15:00 Sokol Svinov - Draken Brno 17:17 (9:10)
626 17.9.17 14:15 TJ S. Osek n/B - KNH MS Brno 7:14 (2:7)
627 17.9.17 10:30 TJ Stará Ves n/O - SK Studénka 10:9 (5:4)
628 17.9.17 10:30 TJ J. Humpolec - 1.NH BRNO 18:12 (11:7)
629 17.9.17 10:15 TJ S. Ostopovice - Sokol Dobruška 15:17 (3:8)
630 17.9.17 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Kokory 11:15 (5:9)
6. kolo
631 24.9.17 11:00 Draken Brno - TJ Stará Ves n/O 17:17 (7:7)
632 24.9.17 10:30 KNH MS Brno - Sokol Svinov 23:17 (11:6)
633 24.9.17 10:30 SK Studénka - TJ S. Osek n/B 14:11 (6:2)
634 24.9.17 14:30 Sokol Kokory - TJ J. Humpolec 17:13 (7:8)
635 24.9.17 10:15 TJ S. Ostopovice - 1.NH BRNO 16:12 (8:7)
636 24.9.17 9:00 Sokol Dobruška - TJ S. Podhorní Újezd 21:14 (7:6)
7. kolo
637 30.9.17 16:00 Sokol Dobruška - Draken Brno 20:12 (14:6)
638 30.9.17 16:00 TJ S. Podhorní Újezd - KNH MS Brno 24:24 (11:11)
639 30.9.17 16:00 Sokol Kokory - TJ S. Osek n/B 19:16 (10:9)
640 30.9.17 16:00 1.NH BRNO - SK Studénka 14:18 (7:8)
641 30.9.17 16:00 TJ Stará Ves n/O - TJ J. Humpolec 23:15 (11:11)
642 30.9.17 16:00 Sokol Svinov - TJ S. Ostopovice 22:15 (12:6)
8. kolo
643 1.10.17 11:00 Sokol Dobruška - KNH MS Brno 17:19 (7:9)
644 1.10.17 10:30 TJ S. Podhorní Újezd - Draken Brno 12:21 (6:11)
645 1.10.17 11:00 Sokol Kokory - SK Studénka 22:19 (13:10)
646 1.10.17 10:30 1.NH BRNO - TJ S. Osek n/B 14:20 (7:11)
647 1.10.17 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Ostopovice 17:19 (11:12)
648 1.10.17 10:30 Sokol Svinov - TJ J. Humpolec 26:20 (13:11)
9. kolo
649 8.10.17 14:15 TJ S. Osek n/B - Draken Brno 17:23 (9:11)
650 8.10.17 10:30 SK Studénka - KNH MS Brno 17:19 (9:10)
651 8.10.17 15:00 Sokol Svinov - TJ Stará Ves n/O 17:14 (10:6)
652 8.10.17 10:30 TJ J. Humpolec - Sokol Dobruška 11:17 (6:10)
653 8.10.17 10:15 TJ S. Ostopovice - TJ S. Podhorní Újezd 25:17 (12:8)
654 8.10.17 14:00 1.NH BRNO - Sokol Kokory 12:16 (8:7)
10. kolo
655 14.10.17 16:00 Draken Brno - Sokol Kokory 20:17 (9:7)
656 14.10.17 16:00 KNH MS Brno - 1.NH BRNO 22:15 (9:7)
657 14.10.17 10:30 TJ J. Humpolec - TJ S. Osek n/B 23:16 (9:7)
658 14.10.17 15:30 TJ S. Ostopovice - SK Studénka 24:26 (10:12)
659 14.10.17 16:00 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n/O 21:18 (8:10)
660 14.10.17 13:00 TJ S. Podhorní Újezd - Sokol Svinov 22:25 (11:15)
11. kolo
661 15.10.17 11:00 Draken Brno - 1.NH BRNO 25:17 (12:9)
662 15.10.17 10:30 KNH MS Brno - Sokol Kokory 10:0 (0:0)
663 15.10.17 10:30 TJ J. Humpolec - SK Studénka 17:17 (8:7)
664 15.10.17 10:15 TJ S. Ostopovice - TJ S. Osek n/B 20:18 (13:10)
665 15.10.17 11:00 Sokol Dobruška - Sokol Svinov 22:10 (9:4)
666 15.10.17 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ Stará Ves n/O 27:23 (10:13)
12. kolo
667 22.4.18 11:00 Draken Brno - SK Studénka 16:19 (9:12)
668 22.4.18 10:30 KNH MS Brno - TJ Stará Ves n/O 19:12 (11:8)
669 22.4.18 15:00 Sokol Svinov - TJ S. Osek n/B 23:18 (13:12)
670 22.4.18 9:00 TJ S. Podhorní Újezd - TJ J. Humpolec 21:14 (12:10)
671 22.4.18 10:30 TJ S. Ostopovice - Sokol Kokory 20:14 (12:10)
672 22.4.18 10:30 Sokol Dobruška - 1.NH BRNO 23:10 (12:4)
Vytištěno z www.1nhbrno.cz

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

1. liga muži

1. KNH MS Brno 34
2. SK Studénka 34
3. Sokol Dobruška 33
4. TJ S. Ostopovice 30
5. Sokol Kokory 25
6. Sokol Svinov 23
7. Draken Brno 17
8. TJ Stará Ves n/O 15
9. TJ S. Podhorní Újezd 11
10. TJ J. Humpolec 11
11. TJ S. Osek n/B 10
12. 1.NH BRNO 9
© 2003 - 2018 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw