1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Výsledky > 1. liga muži >

Podzimní část

č.u. Datum Čas Domácí - Hosté Skóre
1. kolo
601 26.8.18 10:30 Sokol Dobruška - 1.NH BRNO 21:12 (11:5)
602 26.8.18 10:30 Draken Brno - TJ S. Ostopovice 20:18 (9:8)
603 26.8.18 10:30 TJ J. Humpolec - KNH MS Brno 9:12 (4:8)
604 26.8.18 11:00 SSK Vítkovice - TJ S. Osek n/B 11:7 (5:5)
605 26.8.18 10:15 SK NH Veselí n/M - Sokol Svinov 20:18 (10:10)
606 26.8.18 10:30 S. Rokytnice_B - TJ Stará Ves n/O 20:19 (8:8)
2. kolo
607 2.9.18 14:00 1.NH BRNO - TJ S. Ostopovice 22:26 (13:12)
608 2.9.18 10:30 Draken Brno - TJ J. Humpolec 27:11 (12:8)
609 2.9.18 10:30 KNH MS Brno - Sokol Dobruška 16:20 (8:7)
610 2.9.18 15:00 Sokol Svinov - SSK Vítkovice 17:16 (9:10)
611 2.9.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - SK NH Veselí n/M 14:15 (4:9)
612 2.9.18 14:15 TJ S. Osek n/B - S. Rokytnice_B 15:15 (7:7)
3. kolo
613 8.9.18 16:00 1.NH BRNO - SSK Vítkovice 13:16 (7:9)
614 8.9.18 15:30 TJ S. Ostopovice - Sokol Svinov 22:29 (12:15)
615 8.9.18 16:00 TJ J. Humpolec - TJ Stará Ves n/O 17:12 (7:7)
616 8.9.18 16:00 Sokol Dobruška - TJ S. Osek n/B 28:19 (17:8)
617 8.9.18 16:00 SK NH Veselí n/M - Draken Brno 17:18 (10:10)
618 8.9.18 16:00 S. Rokytnice_B - KNH MS Brno 12:22 (4:10)
4. kolo
619 9.9.18 10:30 1.NH BRNO - Sokol Svinov 17:17 (9:10)
620 9.9.18 10:30 TJ S. Ostopovice - SSK Vítkovice 19:18 (10:11)
621 9.9.18 10:30 TJ J. Humpolec - TJ S. Osek n/B 14:13 (6:7)
622 9.9.18 11:00 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n/O 20:13 (9:6)
623 9.9.18 10:30 S. Rokytnice_B - Draken Brno 13:18 (8:7)
624 9.9.18 10:15 SK NH Veselí n/M - KNH MS Brno 10:0 (0:0)
5 kolo
625 16.9.18 10:30 KNH MS Brno - 1.NH BRNO 13:15 (5:7)
626 16.9.18 10:30 TJ J. Humpolec - TJ S. Ostopovice 13:12 (9:6)
627 16.9.18 10:30 Draken Brno - Sokol Dobruška 12:16 (5:8)
628 16.9.18 11:00 SSK Vítkovice - S. Rokytnice_B 17:15 (7:8)
629 16.9.18 15:00 Sokol Svinov - TJ Stará Ves n/O 26:17 (12:8)
630 16.9.18 10:15 TJ S. Osek n/B - SK NH Veselí n/M 16:22 (8:14)
6. kolo
631 23.9.18 14:00 1.NH BRNO - Draken Brno 19:24 (12:12)
632 22.9.18 15:30 TJ S. Ostopovice - KNH MS Brno 21:12 (12:5)
633 23.9.18 11:30 Sokol Dobruška - TJ J. Humpolec 19:14 (7:8)
634 23.9.18 10:15 SK NH Veselí n/M - SSK Vítkovice 14:15 (8:7)
635 23.9.18 15:00 Sokol Svinov - S. Rokytnice_B 19:16 (10:6)
636 23.9.18 9:00 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Osek n/B 15:19 (9:10)
7. kolo
637 29.9.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - 1.NH BRNO 12:17 (6:9)
638 29.9.18 16:00 TJ S. Osek n/B - TJ S. Ostopovice 15:11 (8:5)
638 29.9.18 16:00 SK NH Veselí n/M - TJ J. Humpolec 27:18 (13:9)
640 29.9.18 16:00 S. Rokytnice_B - Sokol Dobruška 16:24 (7:15)
641 29.9.18 16:00 Draken Brno - SSK Vítkovice 15:15 (8:8)
642 29.9.18 16:00 KNH MS Brno - Sokol Svinov 20:14 (7:5)
8. kolo
643 30.9.18 10:30 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Ostopovice 15:15 (8:8)
644 30.9.18 10:30 TJ S. Osek n/B - 1.NH BRNO 20:19 (11:9)
645 30.9.18 10:15 SK NH Veselí n/M - Sokol Dobruška 16:15 (8:6)
646 30.9.18 10:30 S. Rokytnice_B - TJ J. Humpolec 16:13 (8:6)
647 30.9.18 10:30 Draken Brno - Sokol Svinov 25:20 (12:6)
648 30.9.18 10:30 KNH MS Brno - SSK Vítkovice 13:19 (5:9)
9. kolo
649 7.10.18 10:30 TJ J. Humpolec - 1.NH BRNO 25:21 (14:9)
650 7.10.18 11:00 Sokol Dobruška - TJ S. Ostopovice 20:15 (10:8)
651 7.10.18 10:30 KNH MS Brno - Draken Brno 12:19 (8:10)
652 7.10.18 11:00 SSK Vítkovice - TJ Stará Ves n/O 21:14 (10:8)
653 7.10.18 15:00 Sokol Svinov - TJ S. Osek n/B 25:18 (9:9)
654 1.9.18 16:00 S. Rokytnice_B - SK NH Veselí n/M 13:9 (7:4)
10. kolo
655 13.10.18 16:00 1.NH BRNO - SK NH Veselí n/M 13:18 (8:8)
656 13.10.18 15:30 TJ S. Ostopovice - S. Rokytnice_B 28:24 (15:12)
657 13.10.18 16:00 SSK Vítkovice - TJ J. Humpolec 23:9 (13:5)
658 13.10.18 16:00 Sokol Svinov - Sokol Dobruška 18:14 (9:8)
659 13.10.18 16:00 TJ Stará Ves n/O - Draken Brno 16:18 (6:8)
660 13.10.18 16:00 TJ S. Osek n/B - KNH MS Brno 21:16 (9:3)
11. kolo
661 14.10.18 10:30 1.NH BRNO - S. Rokytnice_B 7:25 (1:12)
662 14.10.18 10:30 TJ S. Ostopovice - SK NH Veselí n/M 23:24 (12:12)
663 14.10.18 11:00 SSK Vítkovice - Sokol Dobruška 22:16 (11:7)
664 14.10.18 10:30 Sokol Svinov - TJ J. Humpolec 22:17 (14:11)
665 14.10.18 9:00 TJ Stará Ves n/O - KNH MS Brno 16:11 (6:3)
666 14.10.18 10:30 TJ S. Osek n/B - Draken Brno 17:13 (8:6)
12. kolo
667 19.4.19 14:00 1.NH BRNO - Sokol Dobruška 19:24 (11:12)
668 14.4.19 10:30 TJ S. Ostopovice - Draken Brno 21:17 (11:9)
669 14.4.19 10:30 KNH MS Brno - TJ J. Humpolec 18:8 (12:5)
670 19.4.19 14:15 TJ S. Osek n/B - SSK Vítkovice 18:14 (9:8)
671 19.4.19 15:00 Sokol Svinov - SK NH Veselí n/M 22:15 (10:9)
672 19.4.19 10:30 TJ Stará Ves n/O - S. Rokytnice_B 19:18 (8:9)
Vytištěno z www.1nhbrno.cz

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

1. liga muži

1. Sokol Dobruška 18
2. Draken Brno 17
3. Sokol Svinov 17
4. SK NH Veselí n/M 16
5. SSK Vítkovice 13
6. TJ S. Osek n/B 13
7. TJ S. Ostopovice 11
8. S. Rokytnice_B 9
9. KNH MS Brno 8
10. TJ J. Humpolec 8
11. 1.NH BRNO 5
12. TJ Stará Ves n/O 5
© 2003 - 2019 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw