1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Výsledky > 1. liga muži >

Jarní část

č.u. Datum Čas Domácí - Hosté Skóre
13. kolo
79 8.4.17 13:45 SSK Vítkovice - TJ DIOSS Nýřany_A 18:23 (8:14)
80 8.4.17 16:00 TJ Sokol Rokytnice - TJ Přeštice 20:19 (11:13)
81 8.4.17 16:00 1.NH BRNO - TJ Sokol Nezvěstice 20:19 (11:11)
82 8.4.17 16:00 Sokol Krčín - Sokol Tymákov 22:21 (11:12)
83 8.4.17 16:00 TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Podlázky 17:15 (7:6)
84 8.4.17 16:00 TJ Plzeň-Újezd - TJ Sokol Opatovice n/L 24:15 (13:7)
14. kolo
85 9.4.17 10:30 TJ Sokol Rokytnice - TJ DIOSS Nýřany_A 16:19 (5:8)
86 9.4.17 11:55 SSK Vítkovice - TJ Přeštice 13:24 (7:14)
87 9.4.17 11:00 Sokol Krčín - TJ Sokol Nezvěstice 17:21 (8:14)
88 9.4.17 10:30 1.NH BRNO - Sokol Tymákov 21:27 (9:14)
89 9.4.17 11:00 TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Opatovice n/L 12:12 (8:9)
90 9.4.17 11:00 TJ Plzeň-Újezd - TJ Sokol Podlázky 17:18 (8:10)
15. kolo
73 14.4.17 11:00 TJ Přeštice - TJ DIOSS Nýřany_A 17:16 (7:9)
74 14.4.17 14:15 TJ Sokol Nezvěstice - TJ Avia Čakovice 19:16 (11:7)
75 14.4.17 16:00 Sokol Tymákov - TJ Plzeň-Újezd 18:18 (6:9)
76 14.4.17 15:00 SSK Vítkovice - TJ Sokol Rokytnice 17:14 (6:7)
77 14.4.17 14:30 TJ Sokol Podlázky - 1.NH BRNO 22:22 (12:10)
78 14.4.17 10:30 TJ Sokol Opatovice n/L - Sokol Krčín 18:18 (11:9)
16. kolo
91 23.4.17 10:30 TJ DIOSS Nýřany_A - TJ Plzeň-Újezd 19:18 (9:7)
92 23.4.17 9:30 TJ Přeštice - TJ Sokol Nezvěstice 24:17 (10:8)
93 23.4.17 16:00 Sokol Tymákov - TJ Avia Čakovice 21:25 (13:14)
94 23.4.17 10:30 TJ Sokol Opatovice n/L - SSK Vítkovice 15:15 (9:4)
95 23.4.17 14:00 1.NH BRNO - TJ Sokol Rokytnice 19:10 (10:3)
96 23.4.17 14:30 TJ Sokol Podlázky - Sokol Krčín 19:19 (10:11)
17 kolo
97 30.4.17 11:00 TJ Avia Čakovice - TJ DIOSS Nýřany_A 14:18 (4:7)
98 30.4.17 11:00 TJ Plzeň-Újezd - TJ Přeštice 25:19 (12:9)
99 30.4.17 16:00 TJ Sokol Nezvěstice - Sokol Tymákov 22:18 (11:6)
100 30.4.17 15:00 SSK Vítkovice - TJ Sokol Podlázky 24:17 (10:8)
101 30.4.17 14:00 TJ Sokol Opatovice n/L - TJ Sokol Rokytnice 18:14 (10:5)
102 30.4.17 11:00 Sokol Krčín - 1.NH BRNO 18:13 (7:7)
18. kolo
103 13.5.17 14:00 TJ DIOSS Nýřany_A - 1.NH BRNO 18:15 (11:9)
104 13.5.17 16:00 TJ Přeštice - Sokol Krčín 18:16 (10:8)
105 13.5.17 12:10 TJ Sokol Nezvěstice - TJ Sokol Podlázky 26:20 (10:8)
106 13.5.17 16:00 Sokol Tymákov - TJ Sokol Opatovice n/L 17:21 (8:12)
107 13.5.17 13:45 SSK Vítkovice - TJ Avia Čakovice 13:12 (8:9)
108 13.5.17 16:00 TJ Sokol Rokytnice - TJ Plzeň-Újezd 17:16 (11:12)
19. kolo
109 14.5.17 11:00 TJ Přeštice - 1.NH BRNO 21:15 (13:9)
110 14.5.17 10:30 TJ DIOSS Nýřany_A - Sokol Krčín 14:12 (7:9)
111 14.5.17 11:00 Sokol Tymákov - TJ Sokol Podlázky 21:20 (13:11)
112 14.5.17 8:05 TJ Sokol Nezvěstice - TJ Sokol Opatovice n/L 19:17 (8:10)
113 14.5.17 10:30 TJ Sokol Rokytnice - TJ Avia Čakovice 19:16 (9:8)
114 14.5.17 11:55 SSK Vítkovice - TJ Plzeň-Újezd 19:16 (8:9)
20. kolo
115 21.5.17 10:30 TJ DIOSS Nýřany_A - TJ Sokol Nezvěstice 14:14 (8:7)
116 21.5.17 11:00 TJ Přeštice - Sokol Tymákov 22:21 (7:11)
117 21.5.17 11:00 TJ Avia Čakovice - TJ Plzeň-Újezd 12:19 (8:9)
118 21.5.17 14:00 1.NH BRNO - SSK Vítkovice 19:24 (7:11)
119 21.5.17 11:00 Sokol Krčín - TJ Sokol Rokytnice 20:17 (9:9)
120 21.5.17 10:30 TJ Sokol Podlázky - TJ Sokol Opatovice n/L 24:22 (12:12)
21. kolo
121 27.5.17 16:00 TJ Sokol Podlázky - TJ DIOSS Nýřany_A 15:18 (7:5)
122 27.5.17 16:00 TJ Sokol Opatovice n/L - TJ Přeštice 29:24 (15:14)
123 27.5.17 16:00 TJ Sokol Nezvěstice - SSK Vítkovice 21:14 (10:8)
124 27.5.17 16:00 Sokol Tymákov - TJ Sokol Rokytnice 17:17 (9:10)
125 27.5.17 16:00 TJ Avia Čakovice - 1.NH BRNO 13:17 (10:12)
126 27.5.17 16:00 TJ Plzeň-Újezd - Sokol Krčín 15:15 (6:9)
22. kolo
127 28.5.17 11:00 TJ Sokol Opatovice n/L - TJ DIOSS Nýřany_A 17:18 (10:7)
128 28.5.17 11:00 TJ Sokol Podlázky - TJ Přeštice 16:18 (9:11)
129 28.5.17 11:00 Sokol Tymákov - SSK Vítkovice 25:27 (12:15)
130 28.5.17 11:00 TJ Sokol Nezvěstice - TJ Sokol Rokytnice 16:10 (8:6)
131 28.5.17 11:00 TJ Plzeň-Újezd - 1.NH BRNO 20:15 (7:6)
132 28.5.17 11:00 TJ Avia Čakovice - Sokol Krčín 21:13 (12:7)
Vytištěno z www.1nhbrno.cz

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

1. liga muži

1. TJ DIOSS Nýřany_A 39
2. TJ Přeštice 34
3. Sokol Krčín 27
4. TJ Sokol Opatovice n/L 25
5. TJ Sokol Nezvěstice 24
6. TJ Sokol Rokytnice 24
7. TJ Plzeň-Újezd 22
8. SSK Vítkovice 21
9. Sokol Tymákov 14
10. TJ Sokol Podlázky 12
11. TJ Avia Čakovice 11
12. 1.NH BRNO 11
© 2003 - 2017 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw