1. NH BRNO - národní házená v Brně

Hlavní partneři

Kiss MF DNES

Média

česká televize Rovnost

Obléká nás

Joma
Kontakty >

Oddíly

 Vyhledávání 

NázevOrg. pracovníkAdresaDetaily
1. NH BRNOTomáš BárekNovoměstská 21aDetaily »
DTJ ŘevnicePetr HolýKozinova 517Detaily »
HK HlinskoJana VítováBudovatelů 1194Detaily »
KNH ChomutovJaroslava NovákováTom. ze Štítného 4178Detaily »
KNH Mor. Slavia BrnoIng Josef HudečekLelekovice 77Detaily »
KNHCH LitvínovPetr HojerGorkého 788Detaily »
NH Opatovice nad LabemRadek KubelkaPohřebačka 180Detaily »
SK Autonot JihlavaPavel BraunNa Vyhlídce 10Detaily »
SK Chomutov NHMilan Káněm. Průjmanové 4043Detaily »
SK NH Klášterec n/OLadislav KratochvílVjetrná 600Detaily »
SK NH LoukaIvana DlouháZámecká 756Detaily »
SK NH Veselí n/Mor.Jiří NejezchlebaChaloupkyDetaily »
SK Praha 4Jolana BohumskáKe Kapličce 4Detaily »
SK Rubena NáchodMiloš VáclavekPod Rozkoší173Detaily »
SK StudénkaJan ČernýBezručova 455Detaily »
SK ŽeraviceOldřich ZubíkŽeravice 135Detaily »
SKH Bolevec 1925Jana MaškováKralovická 69Detaily »
SKH StupnoMartin KrocStupno 90Detaily »
SKNH Baník SoušJan ŠkrábekAnt. Sochora 2834Detaily »
Sokol N.HospodaIng. Josef JanoušU Malého rybníčka 2Detaily »
Sokol AlbrechtičkyUrban Zdeněk IngAlbrechtičky č. 17Detaily »
Sokol Bakov n/Jiz.Oldřich KyselaNad Úvozem 973Detaily »
Sokol BloviceIvana JarošováDružstevní 756Detaily »
Sokol DobruškaBožena LaštovičkováMírová 734Detaily »
Sokol DobřívJosef Babický stDobřív 369Detaily »
Sokol DubanyIng. Ivo ZatloukalVrbátky 214Detaily »
Sokol HůrkyAntonín RůčkaHůrky 13Detaily »
Sokol KrčínRobert ŠefcDobrušská 95Detaily »
Sokol N.Město n/MTomáš AndresT G Masaryka 42Detaily »
Sokol Osek u Rok.Aleš AubrechtOsek 172Detaily »
Sokol Plz.-RadobyčiceJaromír BekLánská 3/181Detaily »
Sokol StupnoPavel SoučekStupno 65Detaily »
Sokol TymákovVáclav HajsTymákov 233Detaily »
Sokol TřešťVlastimil ZudaJ. V. Sládka 63/3Detaily »
SSK VítkoviceMiroslav SolanskýHasičská 24/912Detaily »
TJ BřeznoLadislav SlavíkBřezno 12Detaily »
TJ S. VémysliceJan PelajVémyslice 207Detaily »
TJ VšeniceIng. Martin DobrýVšenice 24Detaily »
TJ Avia ČakoviceLadislav MolnárBylanská 30Detaily »
TJ Baník KříšeJeroným FrantaKříše 151Detaily »
TJ BožkovJaroslav PondělíkVřesinská 44Detaily »
TJ DIOSS NýřanyMiloslav ŠilhavýJeřabinová 7Detaily »
TJ DP PrahaZdeněk MoučkaNedvědovo n.4Detaily »
TJ Draken BrnoMgr. Jaromír SkalníkSedlákova 31Detaily »
TJ Červ. Kostelec NHPetr MaxaKoubovka 862Detaily »
TJ Jiskra HejniceEduard PavlíčekNádražní 596Detaily »
TJ Jiskra HumpolecStanislav VošickýHrdličkova 693Detaily »
TJ Jiskra RaspenavaVladislav KoberaMoskevská 115Detaily »
TJ Lázně BělohradMiroslav KrchNa zátiší 488Detaily »
TJ LitohlavyJosef HejlLitohlavy 33Detaily »
TJ MiroslavAntonín KramertÚdolní 66Detaily »
TJ Plzeň - ÚjezdJan ProcházkaSadová 7Detaily »
TJ Plzeň-LiticeBenda MichalKlatovská 214Detaily »
TJ PustějovIng. Milan ŠimečekPustějov č. 131Detaily »
TJ PřešticeStanislav zadražilLuční 1194Detaily »
TJ PříchoviceZdeněk BeštaPříchovice 53Detaily »
TJ Republikán Praha 6Miloslav RichterGalandova 1242Detaily »
TJ S. RokytniceOtto SchmidtRokytnice 407Detaily »
TJ S. Chudenice NHJiřina ZoubkováChudenice 166Detaily »
TJ S. DluhoniceLibuše KrejčiříkováŠírova 19Detaily »
TJ S. EjpoviceJaromír KalčíkEjpovice 129Detaily »
TJ S. HromniceJaroslav LiškaHromnice 188Detaily »
TJ S. KokoryFrantišek MatuškaKokory 277Detaily »
TJ S. KyšiceIng. Hynek SladkýKyšice 235Detaily »
TJ S. Měčín KNHLibor Kolařík Ing.příchovice 45Detaily »
TJ S. NelešovicePetr ZhřívalNelešovice 37Detaily »
TJ S. NezvěsticeRoman RoudNezvěstice 315Detaily »
TJ S. OlbramoviceRuibar LadislavOlbramovice č. 310Detaily »
TJ S. Oplot Petr VitingerOplot 61Detaily »
TJ S. Osek n/Beč.Otakar HeryánOsek n/Beč. 43Detaily »
TJ S. OstopovicePetr SlezákNa rybníčku 8Detaily »
TJ S. Podhorní ÚjezdIvana CharvátováVojice 154Detaily »
TJ S. SvinovIng. Zbyněk PlankaE. rošického 1062Detaily »
TJ S. VišňovéLudmila JuřenováVišňové 79Detaily »
TJ S. VracovJaromír KunickýOsmecká 1476Detaily »
TJ S. ZálužíPetr UlčLedecká 106Detaily »
TJ S. ZdemysliceVáclav ŠvarcZdemyslice 128Detaily »
TJ S. ŠtěnoviceIng. Jindřich BoušeJasanová 259Detaily »
TJ S. Žerovicepavel Kutka Ing.Žerovice 145Detaily »
TJ S.Podlázky-Dalov.Ulman KarelPodlázky 36Detaily »
TJ Slavoj ŘevnicePetr HolýKozinova 517Detaily »
TJ Spartak ModřanyJosef ŠkvorCílkova 647Detaily »
TJ Spartak RožmitálMiroslav LeitermanStarý Rožmitál 173Detaily »
TJ Spoje PrahaJiří PreiningerUmělecká 310Detaily »
TJ Stará HuťJan StambergU Pilského potoka 1304Detaily »
TJ Stará Ves n/Ondř.Rostislav HorkelSt. Ves n/Ondř. 280Detaily »
TJ Technopl ChropyněRadek LenhartBří. Šilerů 3355Detaily »
TJ Tex.N.Město p/Smr.karel SukNa Výsluní 982Detaily »
TJ Úslavan ŽdírecJaroslav PtáčníkŽdírec 9Detaily »
TJ Vřeskovice NHVladimír KadlecVřeskovice 113Detaily »
TJ Šroubárna ŽatecMiluše PlecitáPražská 2117Detaily »
TJ Železárny HrádekIng. Čestmír KahovecKrokova 713/IIIDetaily »
Tento adresář oddílů by měl sloužit jako centrální databáze všech oddílů národní házené u nás.
Budeme rádi, pokud naleznete u Vašeho oddílu nějakou nepřesnost, nebo chtěli něco doplnit (e-mail, poznámky, mapku,...) abyste to zaslali na 1nhbrno@1nhbrno.cz. Děkujeme a doufáme že se Vám tento adresář bude hodit.

Sponzoři

sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor sponzor

2. liga muži B

1. KNH MS Brno 21
2. Sokol Kokory 16
3. SK Studénka 14
4. Sokol Dobruška 14
5. TJ S. Ostopovice 14
6. Draken Brno 13
7. Sokol Svinov 11
8. TJ Stará Ves n/O 7
9. TJ J. Humpolec 7
10. TJ S. Osek n/B 5
11. TJ S. Podhorní Újezd 5
12. 1.NH BRNO 5
© 2003 - 2018 1. NH BRNO, o.s. | Prohlášení o přístupnosti raw