IČO: 539929 E-mail: narodnihazena@cstv.cz +420721820755 sekretář: Miloš KOHOUT
www.svaznarodnihazene.cz
!!!Ligoví zpravodajci: I. Toman +420721820754, J. Čáslava
+420605566007
soukr. +420774165371 hřiště 596614159
hlášení výsledků (12,30-14,30 pro dopolední utk.
a 17,00-19,00 pro odpolední utk.)
Ligový zpravodaj
11 - 2006/2007
OBSAH:
1.
Rozpis ligy pracovní material str. 2
- 9
2. Pohyby hráčů str. 10
3. Změny v adresáři str.
11
4. Turnaj starších pánů Řevnice str. 11
5. Finále
ČP str. 12
VTJ letos v Chropyni termín od neděle 1.7.2007
do soboty 7.7.2007
Pozor!!!
SE SNH upozorňuje na případné změny v propozicích , čtěte proto pozorně!!!
Nepotvrzená úhrada kopií dokladu
– na přijaté neznámé částce nebyl v.s. platby ???
Předseda STK SNH :
Jiří Cedidlo 737700108 E-mail: cedidlo.jiri@centrum.cz
bankovní spojení
Česká spořitelna 75185329/0800 GE Capital Bank 1722109-504/0600
- 2 –
P R A C O V N Í
materiál SE SNH - Sdružený rozpis – jaro 2007
12. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
15.4.2007
14:45 67 TJ Všenice - Sokol Tymákov
11:00 68 TJ Příchovice A - TJ Plzeň-Újezd A
10:30 69 Sokol Stupno - TJ DIOSS Nýřany
10:30 70 SK Studénka - SK Žeravice
14:00 71 1. NH Brno - Sokol Krčín
15:00 72 TJ Stará Huť - Sokol Svinov
12. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
15.4.2007
15:00 267 TJ Spoje Praha - Sokol Tymákov
10:00 268 TJ Šr. Žatec - SKNH Klášterec n/O
11:00 269 SK Chomutov NH - TJ Přeštice
9:00 270 SK Studénka - TJ Sp. Modřany
13:00 271 HK Hlinsko - Sokol Krčín
9:00 272 TJ S. Rokytnice - Sokol Dobruška
12. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
15.4.2007
14:30 467 TJ Přeštice - TJ S. Nezvěstice
9:15 468 TJ Příchovice B - TJ Plzeň-Újezd B
10:45 469 TJ Litohlavy - TJ S. Ejpovice
11:00 470 TJ J. Raspenava - TJ Sp. Modřany
15:00 471 NH Řevnice - KNHCH Litvínov
11:00 472 TJ Avia Čakovice -
Baník
Most NH
12. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
15.4.2007
10:15 667 SKNH Veselí n/M - Sokol N.Město n/M
10:30 668 Draken Brno - TJ S. Podh. Újezd
10:30 669 TJ S. Opatovice n/L - Sokol Dobruška
14:30 670 Sokol Kokory - SSK Vítkovice
10:00 671 TJ Stará Ves n/O - Sokol Albrechtičky
10:30 672 TJ S. Rokytnice - TJ Pustějov
13. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
22.4.2007
11:00 73 TJ Příchovice A - TJ Všenice
10:30 74 TJ DIOSS Nýřany -
TJ
Plzeň-Újezd A
14:20 75 Sokol Tymákov - Sokol Stupno
10:30 76 SK Žeravice - 1. NH Brno
11:00 77 Sokol Krčín - Sokol Svinov
15:00 78 TJ Stará Huť - SK Studénka
13. kolo Rozpis soutěže 1. liga ženy
22.4.2007
15:00 273 TJ Spoje Praha - TJ Šr. Žatec
11:00 274 TJ Přeštice - SKNH Klášterec n/O
16:00 275 Sokol Tymákov - SK Chomutov NH
14:30 276 TJ Sp. Modřany - HK Hlinsko
9:15 277 Sokol Krčín - TJ S. Rokytnice
10:30 278 Sokol Dobruška - SK Studénka
- 3 –
13. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
22.4.2007
9:15 473 TJ Příchovice B - TJ Přeštice
15:00 474 TJ S. Ejpovice - TJ Plzeň-Újezd B
15:15 475 TJ S. Nezvěstice - TJ
Litohlavy
12:30 476 TJ Sp. Modřany - NH Řevnice
11:00 477 TJ Avia Čakovice -
KNHCH
Litvínov
11:00 478 TJ J. Raspenava - Baník Most NH
13. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
22.4.2007
10:30 673 Draken Brno - SKNH Veselí n/M
12:00 674 Sokol Dobruška - TJ S. Podh. Újezd
9:00 675 Sokol N.Město n/M - TJ S. Opatovice n/L
10:00 676 TJ Stará Ves n/O - SSK Vítkovice
10:00 677 Sokol Albrechtičky -
TJ S.
Rokytnice
10:15 678 TJ Pustějov - Sokol Kokory
14. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
28.4.2007
16:00 79 SK Žeravice - TJ Všenice
16:00 80 1. NH Brno - TJ Příchovice A
16:00 81 Sokol Svinov - TJ DIOSS Nýřany
16:00 82 SK Studénka - Sokol Tymákov
16:00 83 TJ Plzeň-Újezd A - Sokol Krčín
15:30 84 Sokol Stupno - TJ Stará Huť
14. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
28.4.2007
16:00 279 TJ Spoje Praha - TJ Sp. Modřany
14:30 280 HK Hlinsko - TJ Šr. Žatec
14:30 281 TJ S. Rokytnice - TJ Přeštice
14:30 282 SK Studénka - Sokol Tymákov
15:30 283 SKNH Klášterec n/O - Sokol Krčín
15:30 284 SK Chomutov NH - Sokol Dobruška
14. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
28.4.2007
12:30 479 TJ
Sp. Modřany - TJ Přeštice
15:00 480 NH Řevnice - TJ Příchovice B
16:00 481 TJ Avia Čakovice -
TJ S.
Ejpovice
15:30 482 TJ J. Raspenava - TJ S. Nezvěstice
14:20 483 TJ Plzeň-Újezd B - KNHCH Litvínov
15:00 484 TJ Litohlavy - Baník Most NH
14. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
28.4.2007
16:00 679 SSK Vítkovice - SKNH Veselí n/M
16:00 680 TJ Stará Ves n/O - Draken Brno
16:00 681 TJ S. Rokytnice - Sokol Dobruška
16:00 682 Sokol Kokory - Sokol N.Město n/M
16:00 683 TJ S. Podh. Újezd -
Sokol Albrechtičky
16:00 684 TJ S. Opatovice n/L - TJ Pustějov
- 4 –
15. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
29.4.2007
10:30 85 1. NH Brno - TJ Všenice
10:30 86 SK Žeravice - TJ Příchovice A
10:30 87 SK Studénka - TJ DIOSS Nýřany
10:30 88 Sokol Svinov - Sokol Tymákov
11:00 89 TJ Plzeň-Újezd A - TJ Stará Huť
10:30 90 Sokol Stupno - Sokol Krčín
15. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
29.4.2007
11:55 285 HK Hlinsko - TJ Spoje Praha
11:00 286 TJ Sp. Modřany - TJ Šr. Žatec
9:00 287 SK Studénka - TJ Přeštice
9:00 288 TJ S. Rokytnice - Sokol Tymákov
11:00 289 SKNH Klášterec n/O - Sokol Dobruška
11:00 290 SK Chomutov NH - Sokol Krčín
15. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
29.4.2007
10:30 485 NH Řevnice - TJ Přeštice
9:30 486 TJ Sp. Modřany - TJ Příchovice B
11:00 487 TJ J. Raspenava - TJ S. Ejpovice
11:00 488 TJ Avia Čakovice -
TJ S. Nezvěstice
9:20 489 TJ Plzeň-Újezd B - Baník Most NH
10:45 490 TJ Litohlavy - KNHCH Litvínov
15. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
29.4.2007
10:00 685 TJ Stará Ves n/O - SKNH Veselí n/M
11:00 686 SSK Vítkovice - Draken Brno
10:30 687 Sokol Kokory - Sokol Dobruška
10:30 688 TJ S. Rokytnice - Sokol N.Město n/M
10:30 689 TJ S. Podh. Újezd -
TJ Pustějov
10:30 690 TJ S. Opatovice n/L - Sokol Albrechtičky
17. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
6.5.2007
11:00 97 TJ Plzeň-Újezd A - TJ Všenice
10:30 98 Sokol Stupno - TJ Příchovice A
10:30 99 TJ DIOSS Nýřany -
Sokol Tymákov
10:30 100 SK Žeravice - Sokol Krčín
15:00 101 TJ Stará Huť - 1. NH Brno
10:30 102 SK Studénka - Sokol Svinov
17. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
6.5.2007
11:00 297 SKNH Klášterec n/O - TJ Spoje Praha
11:00 298 SK Chomutov NH - TJ Šr. Žatec
11:00 299 TJ Přeštice - Sokol Tymákov
14:30 300 TJ Sp. Modřany - Sokol Krčín
10:30 301 Sokol Dobruška - HK Hlinsko
9:00 302 SK Studénka - TJ S. Rokytnice
- 5 –
16. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
6.5.2007
14:30 491 TJ Přeštice - TJ Litohlavy
15:00 492 TJ Příchovice B - TJ S. Ejpovice
15:15 493 TJ S. Nezvěstice - TJ
Plzeň-Újezd B
10:30 494 Baník Most NH - TJ Sp. Modřany
11:00 495 TJ Avia Čakovice -
NH
Řevnice
14:30 496 KNHCH Litvínov - TJ J. Raspenava
16. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
6.5.2007
10:15 691 SKNH Veselí n/M - TJ S. Opatovice n/L
10:30 692 Draken Brno - Sokol Dobruška
9:00 693 Sokol N.Město n/M - TJ S. Podh. Újezd
10:15 694 TJ Pustějov - SSK Vítkovice
10:30 695 TJ S. Rokytnice - TJ Stará Ves n/O
10:00 696 Sokol Albrechtičky -
Sokol Kokory
18. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
12.5.2007
16:00 103 TJ Všenice - Sokol Svinov
16:15 104 TJ Příchovice A - SK Studénka
16:00 105 TJ DIOSS Nýřany -
Sokol Krčín
14:20 106 Sokol Tymákov - TJ Stará Huť
16:00 107 SK Žeravice - TJ Plzeň-Újezd A
16:00 108 1. NH Brno - Sokol Stupno
18. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
12.5.2007
16:00 303 TJ Spoje Praha - TJ S. Rokytnice
15:00 304 TJ Šr. Žatec - SK Studénka
16:00 305 TJ Přeštice - Sokol Krčín
16:00 306 Sokol Tymákov - Sokol Dobruška
17:00 307 TJ Sp. Modřany - SKNH Klášterec n/O
14:30 308 HK Hlinsko - SK Chomutov NH
19. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
13.5.2007
11:00 109 TJ Příchovice A - Sokol Svinov
10:45 110 TJ Všenice - SK Studénka
9:50 111 Sokol Tymákov - Sokol Krčín
10:30 112 TJ DIOSS Nýřany -
TJ Stará
Huť
10:30 113 1. NH Brno - TJ Plzeň-Újezd A
10:30 114 SK Žeravice - Sokol Stupno
19. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
13.5.2007
10:00 309 TJ Šr. Žatec - TJ S. Rokytnice
11:00 310 TJ Spoje Praha - SK Studénka
11:30 311 Sokol Tymákov - Sokol Krčín
11:00 312 TJ Přeštice - Sokol Dobruška
11:55 313 HK Hlinsko - SKNH Klášterec n/O
11:30 314 TJ Sp. Modřany - SK Chomutov NH
- 6 –
17. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
13.5.2007
9:20 497 TJ Plzeň-Újezd B - TJ Přeštice
10:45 498 TJ Litohlavy - TJ Příchovice B
15:00 499 TJ S. Ejpovice - TJ S. Nezvěstice
13:30 500 TJ Sp. Modřany - KNHCH Litvínov
10:30 501 Baník Most NH - NH Řevnice
11:00 502 TJ J. Raspenava - TJ Avia Čakovice
17. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
13.5.2007
10:30 697 TJ S. Podh. Újezd -
SKNH
Veselí n/M
10:30 698 TJ S. Opatovice n/L - Draken Brno
12:00 699 Sokol Dobruška - Sokol N.Město n/M
11:00 700 SSK Vítkovice - Sokol Albrechtičky
10:15 701 TJ Pustějov - TJ Stará Ves n/O
14:30 702 Sokol Kokory - TJ S. Rokytnice
18. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
19.5.2007
14:30 503 TJ Přeštice - TJ Avia Čakovice
16:00 504 TJ Příchovice B - TJ J. Raspenava
15:00 505 TJ S. Ejpovice - KNHCH Litvínov
15:00 506 TJ S. Nezvěstice - Baník
Most NH
12:30 507 TJ Sp. Modřany - TJ Plzeň-Újezd B
15:00 508 NH Řevnice - TJ Litohlavy
18. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
19.5.2007
16:00 703 SKNH Veselí n/M - TJ S. Rokytnice
16:00 704 Draken Brno - Sokol Kokory
14:30 705 Sokol Dobruška - Sokol Albrechtičky
14:00 706 Sokol N.Město n/M - TJ Pustějov
16:00 707 SSK Vítkovice - TJ S. Podh. Újezd
16:00 708 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Opatovice n/L
20. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
20.5.2007
14:45 115 TJ Všenice - TJ DIOSS Nýřany
11:00 116 TJ Příchovice A - Sokol Tymákov
11:00 117 TJ Plzeň-Újezd A - Sokol Stupno
15:00 118 Sokol Svinov - SK Žeravice
10:30 119 SK Studénka - 1. NH Brno
11:00 120 Sokol Krčín - TJ Stará Huť
20. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
20.5.2007
15:00 315 TJ Spoje Praha - TJ Přeštice
10:00 316 TJ Šr. Žatec - Sokol Tymákov
11:00 317 SKNH Klášterec n/O - SK Chomutov NH
9:00 318 TJ S. Rokytnice - TJ Sp. Modřany
9:00 319 SK Studénka - HK Hlinsko
9:15 320 Sokol Krčín - Sokol Dobruška
- 7 –
19. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
20.5.2007
9:15 509 TJ Příchovice B - TJ Avia Čakovice
11:00 510 TJ Přeštice - TJ J. Raspenava
10:30 511 TJ S. Nezvěstice - KNHCH
Litvínov
10:45 512 TJ S. Ejpovice - Baník Most NH
10:30 513 NH Řevnice - TJ Plzeň-Újezd B
9:30 514 TJ Sp. Modřany - TJ Litohlavy
19. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
20.5.2007
10:30 709 Draken Brno - TJ S. Rokytnice
10:15 710 SKNH Veselí n/M - Sokol Kokory
9:00 711 Sokol N.Město n/M - Sokol Albrechtičky
11:55 712 Sokol Dobruška - TJ Pustějov
10:00 713 TJ Stará Ves n/O - TJ S. Podh. Újezd
11:00 714 SSK Vítkovice - TJ S. Opatovice n/L
21. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
26.5.2007
16:00 121 Sokol Krčín - TJ Všenice
15:00 122 TJ Stará Huť - TJ Příchovice A
16:00 123 TJ DIOSS Nýřany -
SK Žeravice
14:20 124 Sokol Tymákov - 1. NH Brno
16:00 125 TJ Plzeň-Újezd A - Sokol Svinov
15:30 126 Sokol Stupno - SK Studénka
21. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
26.5.2007
14:15 321 Sokol Krčín - TJ Spoje Praha
16:00 322 Sokol Dobruška - TJ Šr. Žatec
16:00 323 TJ Přeštice - TJ Sp. Modřany
16:00 324 Sokol Tymákov - HK Hlinsko
15:30 325 SKNH Klášterec n/O - TJ S. Rokytnice
15:30 326 SK Chomutov NH - SK Studénka
22. kolo Rozpis
soutěže 1. liga muži
27.5.2007
11:00 127 TJ Stará Huť - TJ Všenice
11:00 128 Sokol Krčín - TJ Příchovice A
9:50 129 Sokol Tymákov - SK Žeravice
10:30 130 TJ DIOSS Nýřany -
1. NH
Brno
10:30 131 Sokol Stupno - Sokol Svinov
11:00 132 TJ Plzeň-Újezd A - SK Studénka
22. kolo Rozpis
soutěže 1. liga ženy
27.5.2007
10:30 327 Sokol Dobruška - TJ Spoje Praha
9:15 328 Sokol Krčín - TJ Šr. Žatec
11:30 329 Sokol Tymákov - TJ Sp. Modřany
11:00 330 TJ Přeštice - HK Hlinsko
11:00 331 SK Chomutov NH - TJ S. Rokytnice
11:00 332 SKNH Klášterec n/O - SK Studénka
- 8 -
20. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
27.5.2007
14:30 515 TJ Přeštice - TJ S. Ejpovice
11:00 516 TJ Příchovice B - TJ S. Nezvěstice
9:20 517 TJ Plzeň-Újezd B - TJ Litohlavy
11:00 518 TJ Avia Čakovice -
TJ Sp. Modřany
11:00 519 TJ J. Raspenava - NH Řevnice
14:30 520 KNHCH Litvínov - Baník Most NH
20. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
27.5.2007
10:15 715 SKNH Veselí n/M - Sokol Dobruška
10:30 716 Draken Brno - Sokol N.Město n/M
10:30 717 TJ S. Podh. Újezd -
TJ S. Opatovice n/L
10:30 718 TJ S. Rokytnice - SSK Vítkovice
14:30 719 Sokol Kokory - TJ Stará Ves n/O
10:00 720 Sokol Albrechtičky -
TJ Pustějov
21. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
2.6.2007
14:30 521 KNHCH Litvínov - TJ Přeštice
15:30 522 Baník Most NH - TJ Příchovice B
15:00 523 TJ S. Ejpovice - TJ Sp. Modřany
15:00 524 TJ S. Nezvěstice - NH
Řevnice
14:20 525 TJ Plzeň-Újezd B - TJ Avia Čakovice
15:00 526 TJ Litohlavy - TJ J. Raspenava
21. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
2.6.2007
16:00 721 Sokol Albrechtičky -
SKNH
Veselí n/M
16:00 722 TJ Pustějov - Draken Brno
14:30 723 Sokol Dobruška - SSK Vítkovice
14:00 724 Sokol N.Město n/M - TJ Stará Ves n/O
16:00 725 TJ S. Podh. Újezd -
TJ S.
Rokytnice
16:00 726 TJ S. Opatovice n/L - Sokol Kokory
22. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži A
3.6.2007
10:30 527 Baník Most NH - TJ Přeštice
10:30 528 KNHCH Litvínov - TJ Příchovice B
10:30 529 TJ S. Nezvěstice - TJ
Sp. Modřany
10:45 530 TJ S. Ejpovice - NH Řevnice
10:45 531 TJ Litohlavy - TJ Avia Čakovice
9:20 532 TJ Plzeň-Újezd B - TJ J. Raspenava
22. kolo Rozpis soutěže 2. liga muži B
3.6.2007
10:15 727 TJ Pustějov - SKNH Veselí n/M
10:00 728 Sokol Albrechtičky -
Draken Brno
9:00 729 Sokol N.Město n/M - SSK Vítkovice
11:55 730 Sokol Dobruška - TJ Stará Ves n/O
10:30 731 TJ S. Opatovice n/L - TJ S. Rokytnice
10:30 732 TJ S. Podh. Újezd -
Sokol Kokory
Rozpis
soutěže I. liga muži
2.6.2007 – 1. kolo PLAY-OFF – 1. zápasy
čtvrtfinále
00:00 133 8. - 1.
00:00 134 7. - 2.
00:00 135
6. - 3.
00:00 136
5. - 4.
Rozpis
soutěže I. liga ženy
2.6.2007 – 1. kolo PLAY-OFF – 1. zápasy
čtvrtfinále
00:00 333 8. - 1.
00:00 334 7. - 2.
00:00 335 6. - 3.
00:00 336 5. - 4.
Rozpis
soutěže I. liga muži
3.6.2007 – 1. kolo PLAY-OFF – 2. zápasy
čtvrtfinále
00:00 137 1. - 8.
00:00 138 2. - 7.
00:00 139 3. - 6.
00:00 140 4. - 5.
Rozpis
soutěže I. liga ženy
3.6.2007 – 1. kolo PLAY-OFF – 2. zápasy
čtvrtfinále
00:00 337 1. - 8.
00:00 338 2. - 7.
00:00 339 3. - 6.
00:00 340 4. - 5.
Rozpis
soutěže I. liga muži
9.6.2007 – 2. kolo PLAY-OFF – 1. zápasy
semifinále
00:00 141 nejhorší
postupující - nejlepší postupující
00:00 142 2.
nejhorší postupující - 2.
nejlepší postupující
Rozpis
soutěže I. liga ženy
9.6.2007 – 2. kolo PLAY-OFF – 1. zápasy
semifinále
00:00 341
nejhorší
postupující - nejlepší postupující
00:00 342 2.
nejhorší postupující - 2.
nejlepší postupující
Rozpis
soutěže I. liga muži
10.6.2007 – 2.
kolo PLAY-OFF – 2. zápasy semifinále
00:00 143
nejlepší
postupující - nejhorší postupující
00:00 144 2.
nejlepší postupující - 2.
nejhorší postupující
Rozpis
soutěže I. liga ženy
10.6.2007 – 2.
kolo PLAY-OFF – 2. zápasy semifinále
00:00 343 nejlepší postupující - nejhorší postupující
00:00 344 2.
nejlepší postupující - 2.
nejhorší postupující
Rozpis
soutěže I. liga muži
16.6.2007 – 3.
kolo PLAY-OFF – 1. zápasy finále
00:00 145 horší
postupující - lepší postupující
Rozpis
soutěže I. liga ženy
16.6.2007 – 3.
kolo PLAY-OFF – 1. zápasy finále
00:00 345
horší
postupující - lepší postupující
Rozpis
soutěže I. liga muži
17.6.2007 – 3.
kolo PLAY-OFF – 2. zápasy finále
00:00 146
lepší
postupující - horší postupující
Rozpis
soutěže I. liga ženy
17.6.2007 – 3.
kolo PLAY-OFF – 2. zápasy finále
00:00 346 lepší postupující - horší postupující
-10-
Bezplatné
změny začátků utkání hlaste do 20.března 2007
Pohyby
sportovců v oddílech od 12. 12. 2006
Hostování do vyšší soutěže – schválené.
oddíl MÚ
STK SNH
Jméno hráče mateřský
nový do soutež č.
reg. schváleno
Hladůvková Tereza Draken Brno S.Krčín 30.6.07 I.liga
žen 13889 8.1.07
Leugner Tomáš Nové
Město S.Krčín 30.6.07 Iliga muži 1042 20.2.07
Přestupy – schválené
Oddíl MÚ
STK SNH
Jméno hráče mateřský
nový č. reg.
schváleno
Řezáčová Lucie Záluží SKH
Stupno 21830 14.12.06
Stárek František N.Město Krčín 18410 20.12.06
Mezník Jan M.Sl.Brno 1.NH Brno 9916 2.1.07
Smitka Jiří Litohlavy Všenice 2321 13.2.07
Zmeškalová Nikola Rokytnice Žeravice 21754 26.2.07
Hostování – schválené
oddíl MÚ
STK SNH
Jméno hráče mateřský
nový do č. reg. schváleno
Geleta Jakub Svinov Modřany 30.6.07 19404 14.12.06
Liška Jiří Kříše Stupno 30.6.08 1929 20.2.07
Hostování – ukončené
oddíl MÚ
STK SNH
Jméno hráče mateřský
nový do č. reg. schváleno
ukončeno
Hostování do vyšší soutěže – schválené
oddíl MÚ
STK SNH
Jméno hráče mateřský
nový do soutež č.
reg. schváleno
Hostování mládeže do stejné nebo vyšší kategorie
mládeže – schválené
oddíl MÚ
STK SNH
Jméno hráče mateřský nový do soutež č. reg. schváleno
-11-
Po dobu nemoci sekretáře pana Miloše Kohouta pracuje na sekretariátu pan Petr Holý č. mobilu 731462376
Změny a doplňky adresářů:
Adresář oddílů SNH
Opatovice nad Labem: změna názvu oddílu nový právní subjekt –
občanské sdružení
NH Opatovice nad Labem
IČO: 27032400 Sídlo Pohřebačka 180 Opatovice nad
Labem 533 45
Č.bank. s. 1091340389/0800
SK NH Louka nové číslo bankovního spojení : 887916369/0800
SK Chomutov NH org. prac. Milan Káně nový
mobil: 602 438 806
STK Luboš Dlouhý nový mobil: 724 985 730
ŘEVNICKÁ HÁZENÁ
POŘÁDÁ TURNAJ STARÝCH PÁNŮ.
MEMORIAL ROBERTA TAUSCHEHO 1. ROČNÍK
Na sobotu 25.
8. 2007 je naplánován turnaj
starších pánů, kde bude věková hranice stanovena na 50 let s povolením tří
hráčů 40-ti letých.
Berte tuto
informaci i jako pozvánku na turnaj.
Přihlášky přijímá :
Holý Petr, Kozinova 517, 252 30
Řevnice, tel. 731462376, e-mail p_holy@volny.cz
Uzávěrka přihlášek je
10.8.2007.